Odpowiedzi

2010-02-23T19:51:41+01:00
Moj wymazony pokoj musi miec ogromna przestrzen. Chciala bym w nim zmiescic wszytko. Sciany pomalowane byly by na kolor szaro-czerowny. Na scianie wisial by wielki telewizor. Pod oknem miala bym wode lozko na ktorym codziennie bym skakala. Miala bym w nim jeszcze ogromna lazienke. NA srodku pokoju stal by obracany fotel, ktory krecil by sie we wszystkie strony. Bylo by jedno duzo okno z widokiem na moze....
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T19:51:59+01:00
Chciałabym mieć bardzo kolorowy pokój, który dodawałby mi energii do życia.
Każda ściana byłaby innej barwy. Jedna czerwona, druga żółta, kolejna zielona, następna pomarańczowa a sufit byłby koloru białego. Pod oknem stałoby łóżko, którego narzuta byłaby w kolorowe paski. Pod ścianą żółtą stałyby duże szafy na ubrania, a naprzeciwko znajdowałaby się ściana zielona z biurkiem i szafą na książki. Na środku znajdowałby się mały stolik na którym kładłabym niezbędne rzeczy, a pod nim leżałby malutki dywanik. Na ścianach byłoby dużo kolorowych plakatów i zdjęć. W rogu stałaby lampa z ciekawym wzorem na abażurze. Na parapecie stałyby kwiaty, a między nimi ukochane pluszaki.
2 5 2
  • EwQa
  • Rozwiązujący
2010-02-23T20:02:58+01:00
Moim marzeniem jest mieć pokój na poddaszu. Byłby on w kształcie prostokąta, urządzony w różnych odcieniach fioletu.
Po lewej stronie od drzwi byłaby ściana obstawiona szafami. Byłaby tam szafa na ubrania oraz regał na książki. W rogu pomiędzy tą ścianą, a prostopadłą do niej stałoby biurko. Przy tej ścianie byłoby również okno z widokiem na krajobraz pięknych, zielonych łąk. Przy kolejnej ścianie stałaby kanapa. Ta ściana byłaby ozdobiona przez różne, równo powieszone obrazy. Następna ściana byłaby obwieszona moimi dyplomami.


Tam musiałabyś jeszcze jakiś koniec dopisać... ;) Powodzenia.