Odpowiedzi

2010-02-23T19:58:25+01:00
Miałam takie samo:)

Witaj(imię)!

Słyszałam, że chcesz zrobić urodzinowe przyjęcie.
Możesz użyć różne rodzaje chlebów: orkiszowy, słonecznikowy, zbożowy(jest więcej rodzajów)
Potrzebne Ci będą: masło, ser, szynka, warzywa(ogórek, pomidor, rzodkiewka itp.), ketchup, musztarda. Możesz użyć również wykałaczek do zrobienia tak zwanych łódeczek.
Takie kolorowe kanapki to świetna sprawa.
Jeżeli chcesz, mogę ci pomóc w ich przygotowaniu!

Podpis

1 4 1
2010-02-23T20:04:50+01:00
Droga Ewo! Kraków, 23.02.2010r.
Na początku chciałabym Cię bardzo gorąco pozdrowić i spytać, co tam u Ciebie? Piszę do Ciebie, ponieważ chciałabym przedstawić Tobie różne sposoby robienia kanapek urodzinowych.
Pierwszym sposobem, którego najbardziej lubię jest sposób ,,na urodziny", wykonanie tym sposobem kanapki jest bardzo proste. Kupujesz w sklepie chleb tostowy (nie jest dość drogi, ale dobry). Bierzesz jedną kromkę, kładziesz do niego szynkę, ser żółty i inne dodatki, jakie sobie zażyczysz, nakładasz drugą kromkę i wkładasz do sandwicza (opiekacza). Następnie czekasz kilka minutek (ok. 1-2) i chrupiące, ciepłe wyjmujesz i kładziesz na talerz, a następną czynność, którą wykonujesz to smarujesz ketchupem (musisz uformować kształt tortu i kilku świeczek, to na prawdę bardzo proste). Drugim sposobem jest ,,kanapka z pomysłem''. Bierzesz bułkę albo kromkę chleba i kładziesz na nie szynkę, ser oraz jakie tylko składniki chcesz. Następnie kroisz paprykę, tak, aby powstały takie uśmiechy. Nakładasz "uśmiechy", jako oczy dajesz oliwki i koniec. Mówiłam, że będzie to proste. Trzecim sposobem jest opiekanie kanapek w tosterze. Nie każdy go ma, ale wiem, że Ty go zawsze miałaś :) Więc wkładasz kromkę chleba tostowego, nastawiasz na taki poziom opiekania, żeby kromka była lekko brązowa. Wyjmujesz i dekorujesz według własnego pomysłu.
Przedstawiłam Ci kilka pomysłów, które lubię i znam. Niech Twoje przyjęcie się uda!
Ania.
1 5 1
2010-02-23T20:07:30+01:00
miejscowość,data.
Hej Ola !
Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym napisać ci jakie mam pomysły na zrobienie różnych kanapek.
Gdy rano wstaniesz, idź do piekarni i kup świeży chleb, np. żytni, ponieważ jest zdrowy. Później kup jakie tylko chcesz warzywa. Masło też jest niezbędne.
Opowiem ci o przepisie z różnymi warzywami. Posmaruj chleb masłem i połóż na niego sałatę. Następnie pokrój rzodkiewkę, i również połóż na chleb. Posyp szczypiorkiem. Na wierzchu może być również pora. Mają ten sam kolor, więc goście na przyjęciu urodzinowym mogą nawet nie rozpoznać, że to nie jest to samo. Jeśli nie lubisz sałaty to zamiast jej możesz położyć żółty ser. Jak kto woli. Najlepiej zrób i z tym i z tym, dlatego że będzie dużo gości i na pewno znajdzie się ktoś, kto lubi sałatę, a nie lubi żółtego sera. Mi te kanapki bardzo smakują i mam nadzieję, że Tobie też zasmakują.
Tym przepisem zakończę mój list. Serdecznie pozdrawiam Ciebie i całą Twoją rodzinę. Dziękuję za zaproszenie na przyjęcie. Oczywiście przyjdę. Mam nadzieję, że zrobisz te kanapki. Jeśli tak to na pewno je skosztuję.
Aga.
1 5 1