Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-23T21:21:06+01:00
Dzień dobry
przyszliśmy dziś odwiedzić pana Baginssa który jest hobitem
mieszka on w bogato wyposażonej norze majątek który zostawili rodzice pozwalał mu żyć komfortowo i dostatnie
Jego wygląd nie różni się bardzo od innych hobbitów z natury wszyscy są niscy i mają okrąglutkie brzuszki. W czasie podróży dostateczny brak jedzenia dawał mu się we znaki.
Bilbo miał twarde, skórzaste stopu porośnięte bujnym owłosieniem,dlatego hobbit nie potrzebował obuwia. Pan Baggins lubił kolorowe stroje, a jego ulubionymi kolorami był żółty i zielony. Nasz hobbit kolekcjonował także guziki, także bardzo cierpiał kiedy w trakcie wyprawy z jego płaszczyka znikały guziczki, które były dla niego tak cenne. Billbo posiadał długie i zręczne palce, dlatego pan Baggins nie miał problemów z wchodzeniem na drzewa.
Był on tchórzem co możemy za obserwować, kiedy w trakcie wojny pięciu armii hobbit bojąc się o zagrożenie swojego życia przy użyciu pierścienia ukrył się przeczekując końca bitwy.Przyzwyczajeniami hobbita, były oczywiście sute przynajmniej trzy posiłki dziennie, miał więc wiele smakołyków swojej spiżarni, kolejnym przyzwyczajeniem Bilba było posiadanie zawsze przy sobie chustki do nosa, uwielbiał również palić fajkę.


nie wiem czy to wystarczy cos sobie wybierzesz:))