Odpowiedzi

2010-02-23T20:09:39+01:00

witaj!!! Łódz 23.02.10

tegorczne wakacje były wspaniałe!!!byłyśmy nad morzem w Dębkach na 10ni.
na początku jechałam na bananie , było wspaniale!!!potem ię oplałam i weszłam do wody , pływałam na materacu i za daleoodpłynęłam aż ratownik musiałam na mnie gwizdać.potem poszłam na zapiekanki,kupiłam kartke i wysłałam ją do cioci.było deszczowo , i nie miałam się gdzie schować, zmokłam do suchej nitki!!!potem pojechaliśmy pociągm do domu i wszystko sie dobrze skończyło.

radosna Sylwia
2010-02-23T20:21:55+01:00
Droga Babciu!
Na początku mego listu powiem, że piszę do Ciebie z powodu inspiracji która we mnie siedzi,mianowicie chcę opowiedzieć Ci o jednej z moich wakacyjnych wypraw a mianowicie tej nadmorskiej.
Pewnego, bardzo upalnego dnia wybrałam się wraz z rozicami na przechadzkę po bezstroskiej plaży,zakochując się w widoku błękitnego nieba,przysłuchując się falą spaerowaliśmy rozmyślając.Nagle spostrzegliśmy nieopodal nas człowieka licho odzianego, odpoczywającego na piachu, wyglądał na przygnębionego.Zapytaliśmy więc czy możemy mu w jakiś sposób pomóc, wnet mężczyzna wyjaśnił nam, że jego łódź zatonęła i nie ma jak powrócić do rodzinnego miasta, które znajdowało się parę kilometrów z tąd.Postanowiliśmy okazać mu pomocną dłoń i zabraliśmy go do jego domu. Przy okazji zwiedziliśmy to piękne i zarazem zabytkowe miasto.Po całodziennym maszerowaniu przez urzekające miejsca wróciliśmy do naszeo Pensjonatu. Była to wyprawa fascynująca, również ucząca nas dobrych manier i wychowania.Myślę,że podobał Ci się mój list i ta opowieć pozostanie Ci na długo w pamięci.

Pozdrawiam twoja Sylwia
2 4 2