Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-17T11:02:09+02:00
(data, miejsce pisania listu)

Droga Kasiu ( lub dowolne imię)!
Dziękuję za Twój poprzedni list. Czytałam go z prawdziwą przyjemnością.
U mnie wszystko w porządku, tylko pogoda ostatnio nie dopisuje. Żałuję, że nie mogę wyjść na dwór i rozkoszować się pięknem jesieni z powodu deszczowych chmur kłębiących się na szarym niebie. Chciałabym, żeby niedługo się to zmieniło.
Nuda trochę mi doskwiera, ale zazwyczaj umawiam się z koleżankami. Czas spędzony z miłymi ludźmi naprawdę mija o wiele szybciej i przyjemniej! Jeśli nie mam możliwości spotkania się z kimś, zostaję w domu i gram w gry komputerowe lub przeglądam zasoby Internetu. To niesamowite, że za jednym kliknięciem mogę skontaktować się z osobą mieszkającą w dowolnym miejscu na świecie.

Mam do Ciebie pytanie: w jaki sposób Ty spędzasz jesienne popołudnia?

Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę.

Do zobaczenia –
Ania. (dowolne imię jako podpis)
65 4 65
2009-10-17T11:09:22+02:00
Warszawa 15 październik 2009r
Droga Aniu!
Co tam u CIebie słychać? Dawno nie pisałyśmy do siebie,więc postanowiłam zacząć.Jak ci mija rok szkolny mi nawet szybko.Jak twoje zdrowie? U mnie wszystko w porzadku.
Piszę do Ciebie ten list bo mam ci dużo do opisania.W tym roku jest wyjątkowo piekna jesień,nie sądzisz? Choć pogoda nie dopisuje i tak świetnie się bawię w te długie jesnienne popołudnia.Jak tylko przychodzę ze szkoły szybko odrabiam lekcje i odrazu wychodzę na podwórku do moich koleżanek.Wczoraj, mimo iż było zimno spotkałam się z Ewą i Kasią grałyśmy w berka.Jak wrociłam do domu wypiłam ciepłą herbatę i pograłam na komputerze w The Sims 3. Postanowiłam odrobić lekcje, żeby mieć cały weekend wolny. Jutro idę z koleżankami do kina na Epoke lodowcową 3 w następnym liście opisze Ci jak było.
Myślę, że nie zanudziłam Cię. A ty jak spędzasz te długie jesienne popołudnia? Musimy się spotkać kiedyś zeby porozmawiać.Może w sobotę za tydzień.Pojdziemy na gorącą czekolade lub na lody jak wolisz.
Pozdrawiam Ania.
105 4 105
2009-10-17T11:09:46+02:00
Napisz list do koleżanki. Opowiedz w nim, w jaki sposób najchętniej spędzasz czas w długie jesienne popołudnia.
Ja lubię grać na komputerze i bawić się z koleżankami, podpowiadam żeby było łatwiej. - rozwiązanie:

data itd.
Serdeczna (imię koleżanki)!
Chciałam napisać Ci list, w którym napisane będzie jak spędzam najchętniej czas w długie jesienne popołudnia. Bardzo chętnie chodzę na spacery. Spacery, to dla mnie przyjemność. Lubię bawić się kolorowymi liśćmi, a gdy pada deszcz i jestem w domu, patrzę za okno i obserwuję krople wody opadające z dachu. W wolne dni od szkoły, często robię sobie drzemkę. Jestem ciekawa co ty robisz... Może spotkamy się w ładne popołudnie na spacerze? Odpisz. Czekam


Pozdrawiam
(Twoje imię)
32 3 32