Odpowiedzi

2009-10-17T11:30:58+02:00
(od akapitu) Moją ulubioną zabawką jest pluszowy miś.Jest cąły biały i przyjemny w dotyku.Ma brązowy malutki nosek i czarne jak węgielki duże oczy.Ma malutie uszka oraz łapki.Jest średniej wielkości i z łatwością mogę go wszędzie zabierać.
(od akapitu)Chodź już jestem duży/duża i nie bawię się tym misiem i tak go uwielbiam bo to moja ulubiona zabawka z dzieciństwa.Jestem pewien/pewna,że nigdy go nie wyżuce bo z nim związane jest moje dzieciństwo.
72 4 72
  • LoW
  • Początkujący
2009-10-17T11:41:14+02:00
[akapit]Moją ulubioną zabawką z którą nigdy się nie rozstaje jest mój przepiękny pluszowy tygrysek w czarne prążki. Może nie jest nowoczesną zabawka ale posiada rożne umiejętności, na przykład gdy podrapie go po brzuszku to mruczy, a gdy upadnie mi na podłogę to zaczyna nagle mia uczyć.
[akapit]Jest On wyjątkową zabawką ponieważ przypomina mi piękne chwile w moim życiu, dostałam go od chłopaka na urodzinki jest szczególny, ponieważ jako jedyny w całej serii ma różowy nos, po prostu jest prześliczny. Może i myślicie że jestem już zbyt duża na miski i inne zabawki ale ta zabawka jest czymś więcej niż zwykłym pluszakiem jest on moim pamiętnikiem do przyszłości i nigdy się jej nie pozbędę.
33 4 33