Odpowiedzi

2010-02-23T21:49:12+01:00
A więc mój ulubiony film to Paranormal Activity.
Jest to horror oparty na faktach.
Akcją dzieje się w domu pewnych małżonków, lecz mąż jednak nie wiedział że jego żona od dzieciństwa ma pewien problem, którym są duchy.
Make (czyli ten mąż) dowiedział się o tej tajemnicy dopiero, gdy duch powrócił.
Z początku nie wierzył w to że te wszystkie zjawiska to sprawka duchów.
Aby to sprawdzić kupił kamerę, którą kamerował każdy dzień a nawet noc, aby przekonać się czy ktoś nie włamał się do domu.
Dzięki tej kamerze dowiódł że jego żona mówiła prawdę.
W pierwszy dzień kamerowania nic się nie zdarzyło, zaś nocą o mniej więcej 3:00 było widać na nagraniu że ruszyły się drzwi i to mocno.
To nie mogło być skutkiem wiatru ponieważ przed spaniem zawsze zamykali swój dom, okna i włączali alarm.
Wszystkich nocy było mniej więcej 10 i każdej się coś działo jak np. podnoszące się prześcieradło, a pewniej nocy nawet duch zaczął ciągnąć za włosy żonę Mike, a rano miała ona wielki ślad jakby ktoś ją ugryzł.
Z obawy Kate (czyli ta żona) postanowiła wezwać kogoś od demonów, duchów.
Gdy na miejsce przybył już specjalista zaczął on wypytywać Kate o różne rzeczy.
Kate odpowiedziała mu o tym że gdy miała 7 lat po raz pierwszy ujrzała że swoją straszą siostra ducha, 2 miesiące potem jej dom spłonął na szczęście wszyscy przeżyli ale rodzinne pamiątki zostały zniszczone.
Drugi raz ujrzała ducha 30 lat potem czyli teraz.
Ekspert powiedział że ten duch jest związany z nią, a nie z pomieszczeniem w którym się znajduje więc powiedział że przeprowadzka niczego nie da i że ten duch nie lubi jego obecności, w takim razie wyszedł.
Mike postanowił sprawdzić jak wygląda ten duch w tym celu rozsypał mąkę po podłodze, aby sprawdzić czy zostaną ślady.
O godzinie 4:00 Kate i Mike obudził jakiś hałas a na podłodze były dziwne ślady, które prowadziły to małej komórki.
Kate spojrzała w górę i ujrzała że mała klapka na suficie jest otwarta bardzo się przestraszyła więc Mike postanowił to sprawdzić wchodząc na górę.
Niestety tam nic nie było, poza jednym zdjęcie na którym widać Kate gdy miała 7 lat, a to było mało możliwe skoro przy pożarze spaliły się wszystkie pamiątki.
Po południu Kate zadzwoniła do swojej siostry pytając się czy nie zostało choć jedno zdjęcie z pożaru, lecz jej siostra twierdziła że nie.
To była już ostatnia noc w filmie Paranormal Activity, gdzie o 22:00 Kate wstaje z łóżka i stojąc tak do 2:00, następnie zeszła na dół a po 10 minutach zaczęła krzyczeć.
Mike od razu ruszył jej na ratunek, lecz w Kate nie była sobą b duch wszedł w nią i zabił Mike.
Kate poszła do góry wciąż nie była sobą, zaczęła się huśtać na podłodze przez 2 dni.
W końcu przyszła policja i zobaczyła zwłoki Mike, następnie poszli na górę a tam zobaczyli kiwającą się Kate w której nie było już ducha, jej bluzka była cała w krwi a w ręce trzymała nóż.
Zaczęła mówić Make i z nożem w ręku zbliżała się do policjantów którzy w pewnym momencie strzelili w jej stronę i ją zabili.
Nagranie z kamery Kate i Mike opublikowała jej przyjaciółka Mery w internecie.