Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-17T12:23:29+02:00
Gdybym był politykiem nie zawsze liczył bym się z zdaniem, opinią innych. polityk mósi być niezależny, zawsze ma pracować na kożyść państwa, a nie osób trzecich.
w polityce oczywiście trzeba terz liczyc się z opinią powszechną, a jeśli jest innego zdania powinien dyskretnie to pokazac.wielu polityków żle wykonuje swoje zadanie gdyż działa tak jak nakazuje mu inny polityk wyższy rangą. każdy powinien kierować się swoim rozumem. kiedyś ktoś bardzo mądry powiedzial '' nie ważne jest to byś mówil to co myślisz ,lecz byś myślał to co mówisz"- właś nie taka postawę przyjąć powinien właściwy polityk.
więc jesli chcesz myśleć o podjęciu tej pracy, mósisz pamiętac jak to odpowiedzialność by kierować się swoim zdaniem.
2009-10-17T12:36:57+02:00
Ja jak bym byl politikiem to przede wszystkim bym sluchał glosu serca to moi poddani najbardziej chca a jak by mi sie cos spodobalo co oni by zaproponowali to bym zwolal posiedzenie na ten temat czy warto to zrobic czy nie jak by wiekrzoszcz politykow zgadzala sie z moja opinia o danym projekcie to bym go zaczol ralizowac a jak by nie bylo polowy ludzi i by im sie to nie zpodobalo to bym moich poddanych przeprosził i powiedział nie martwcie sie moze w nastempnym roku ale musicie wiecej pokazywac ze tego chcecie zeby ten dany projekt byl zraizowany moim zdaniem tak bym postompil