Odpowiedzi

2009-10-17T12:29:27+02:00
Droga Pani Marto .!

Na wstępie mego listu serdecznie Panią pozdrawiam.Piszę do Pani w celu podziękowania,że mogłam u Pani zamieszkać przez te kilka dni.
Wróciłam już do swojego rodzinnego domu i postanowiłam od razu napisać.Jestem bardzo wdzięczna,że zaopiekowała się Pani mną i miałam gdzie zamieszkać i gdzie się schronić. Teraz już mieszkam u swojej rodziny i jestem szczęśliwa.Dała Mi Pani wiele do zrozumienia..Pomogła Mi Pani w najtrudniejszych chilach mego życia.
Bardzo za to wszytko dziękuję i jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.
Podpis:
.........

Nie wiem czy o taki list chodzi ale ja tak kto zinterpretowałam.
Jak bd źle to soryyy.Sprawdź jeszcze z innymi którzy pomogą Ci przy tym zadaniu.. ;]
2009-10-17T12:31:29+02:00
Warszawa, 17 października 2009 r.

Droga Pani Marto!

Mniemam, że czuje się Pani dobrze i że zdrowie Pani dopisuje. W swym liście pragnę wyrazić szczere podziękowanie.
Jestem bardzo szczęśliy, że mogłem Panią poznać. Jest Pani bardzo miłą i wartościową osobą. Nie wiem jak Pani dziękować za to, iż mogłem mieszkać u Pani przez te kilka dni. Była Pani dla mnie jak druga matka. Dziękuję za troskę i opiekę jaką otoczyła mnie wtedy Pani. Mam nadzieję, że nie sprawiłem zbyt dużo problemów. Jestem wdzięczny za wszystko, co Pani dla mnie zrobiła.
Jeszcze raz bardzo dziękuję. Gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, żebym mógł się Pani odwdzięczyć.

Mateusz
2009-10-17T12:33:42+02:00
Cześć Marta,

Na początku tego listu bardzo Cie pozdrawiam i pragnę Cię przeprosić, za te nasze wszystkie kłótnie. Kłóciłem się nie mając racji. Głupio mi teraz, gdy o tym myślę.Jeszcze raz przepraszam Cię, ale czasami jestem taki uparty. Pisze ten list również ponieważ chciałbym jeszcze raz Ci podziękować za to że mogłam u Ciebie mieszkać. Ciesze się że to ja byłam Twoim gościem.

U mnie wszystko w porzadku. Niestety juz końcówka wakacji. Musze je dobrze wykorzystać, zwłaszcza że pogoda jest piękna.
Byłam ostatnio na koncercie "Dirty Track" w Warszawie - było super! Musimy się kiedyś wybrać razem na jakiś koncert. I koniecznie musimy sie spotkać, na kartce nie zdołam tego opisać.

Jeszcze raz dziękuje za ciepły kąt. Napisz mi co u Ciebie, czy przydarzyło Ci się ostatnio coś ciekawego? Pozdrawiam Cię gorąco i czekam na odpowiedź. Pa!

Asia

---------

Mam nadzieje ze o to chodzi :) nie było podane wieku Marty dlatego zakładam że jest nie wiele starsza od Asi i przeszli na "ty gdyz razem mieszkali :]