Odpowiedzi

2010-02-23T22:07:31+01:00
PO przed wyborami
pielegniarki groza strajkiem
panstwowydlug przebil 630mld zl
sikora nie wystapi w soczni
vancouver-wielki smutek w polskiej kadrze
marcin.L nie wspolpracowal z SB
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T22:17:54+01:00
Z 23.02.2010
Bronisław Komorowski i Radosław Sikorski w listach do członków Platformy Obywatelskiej proszą o poparcie w partyjnych prawyborach. Oba listy po południu trafiły na stronę internetową PO. Wyniki prawyborów zostaną oficjalnie ogłoszone - i zatwierdzone - podczas Rady Krajowej Platformy. Jej termin wyznaczono na 26 marca.

W Wieliczce i Kętach w Małopolsce strażacy walczą z zatorami na małych potokach. Woda wydostała się tam z koryta rzeki i zalała kilka działek - informuje reporter RMF FM Maciej Grzyb

Napad na oddział SKOK-u we Wrocławiu przy ul. Piastowskiej. Zamaskowany mężczyzna zagroził pracownikowi i zażądał pieniędzy. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM przestępca ukradł kilka tysięcy zł. Trwa policyjna obława.

z 22.02
Dwa zarzuty dotyczące pedofilii i gwałtu postawiła świdnicka prokuratura byłemu trenerowi młodzieżowego zespołu piłkarek ręcznych. Stanisławowi S. grozi do 12 lat więzienia.

andrzej R. 32-letni funkcjonariusz z Torunia trafił do aresztu po tym, jak ukarał mandatem za wykroczenie drogowe matkę tamtejszej prokuratorki. 71-letnia Wanda D. utrzymuje, że policjant wyłudził od niej 100 złotych sugerując, że to właśnie należność za mandat, chociaż mandaty są już wystawiane wyłącznie kredytowo.

z 21.02
Ratownicy TOPR ogłosili dla Tatr trzeci stopień zagrożenia lawinowego. Oznacza to bardzo groźną sytuację w górach, ponieważ możliwe jest samorzutne schodzenie średnich, a nawet pojedynczych dużych lawin.

Dziewięć osób zostało rannych w wypadku w centrum Warszawy. Dwa samochody osobowe zderzyły się na rogu ulicy Racławickiej, w pobliżu skrzyżowania ze Żwirki i Wigury

z 20.02
22-latka z Leśniowa Wielkiego koło Zielonej Góry przyznała się, że nie doszło ani do gwałtu, ani do napadu - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Kobieta twierdziła, że była ofiarą gwałciciela napadającego od ponad miesiąca na kobiety w Lubuskiem.

z 19.02
W tym roku na pewno wyremontujemy ulicę Pukowca - takie zapewnienia usłyszał reporter RMF FM Piotr Glinkowski w zarządzie dróg w Mysłowicach. To właśnie ta ulica wygrała w plebiscycie na www.rmf24.pl na najbardziej dziurawą drogę w Polsce.

Około godz. 9 niedaleko Stuchowa, w powiecie Kamień Pomorski, samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę - napisał na Gorącą Linię RMF FM Michał Tokarczyk . Kierowca osobówki został ranny, kierowcy tira nic się nie stało.

z 18.02
Związek Stowarzyszeń Praskich rozpoczyna kampanię informacyjną pod hasłem "Stop Janosikowemu". Janosikowe - to podatek, danina od bogatszych dla biedniejszych samorządów uchwalona 7 lat temu. Mieszkańcy warszawskiej Pragi chcą, by Trybunał Konstytucyjny zmienił tę ustawę.

Prokuratura w Inowrocławiu wyjaśnia okoliczności śmierci pacjenta, który został znaleziony martwy w pobliżu szpitala - dowiedział się reporter RMF FM Tomasz Fenske. 58-letni mężczyzna we wtorek wieczorem opuścił szpitalny budynek, nikomu o tym nie mówiąc. Po całonocnych poszukiwaniach jego ciało znaleziono w zaspie w odległości zaledwie 150 metrów od placówki.

z 17.02
Władze Berlina nie będą od dziś rozpatrywać skarg mieszkanców miasta na hałasujące na podwórkach dzieci. Według urzędników, hałas jaki powodują bawiące się maluchy jest uzasadniony ze względów społecznych.

Dramatyczne okoliczności zatrzymania mężczyzny poszukiwanego listem gończym w Czechowicach-Dziedzicach w Śląskiem. Siostra, która stanęła w jego obronie, zaatakowała policjantów. Kobieta groziła też popełnieniem samobójstwa.
1 5 1