Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T14:51:02+01:00
Produced he is from potatoes, him it was been possible to pour something. To they had best taste it was been possible this put some salt . Sold this is on city.
Chip /\
As to recognize that chips: ,, were this To they had best taste it was been possible put some salt it "

Produced this is from potatoes, different tastes are this. It it was been possible this to buy in every food shop. Youth adores this to eat and often it is this on event.
Chips /\
As to recognize that chips: , were this, Youth adores this to eat and often it is this on event "

Produced this is from gelatine, it is in different tastes but often Coke and fruits. It is so like rubber and different shape.
Żeli /\
As to recognize that this former żeli: ,, produced this Is from gelatine "

Produced this is from milks and cocoa. Some are with stuffing and some bitter, it helps some people this when depressions have.
Chocolate /\
As to recognize that this former chocolate: ,, produced this Is from milks and cocoa. Some are with stuffing and some bitter "Jest on wytworzony z ziemniaków, można go czymś polać. Aby miały lepszy smak można to posolić. Jest to sprzedawane na mieście.
Frytki /\
Jak rozpoznać że to były frytki: ,, Aby miały lepszy smak można je posolić "

Jest to wytworzone z ziemniaków, są różne smaki tego. Można to kupić w każdym spożywczym sklepie. Młodzież uwielbia to jeść i często znajduje się to na imprezie.
Chipsy /\
Jak rozpoznać że to były chipsy: ,, Młodzież uwielbia to jeść i często znajduje się to na imprezie "

Jest to wytworzone z żelatyny, jest w różnych smakach ale najczęściej coli i owoców. Jest tak jakby gumowe i różnego kształtu.
Żelki /\
Jak rozpoznać że to były żelki: ,, Jest to wytworzone z żelatyny "

Jest to wytworzone z mleka i kakao. Niektóre są z nadzieniem a niektóre gorzkie, niektórym ludziom pomaga to gdy mają depresje.
Czekolada /\
Jak rozpoznać że to była czekolada: ,, Jest to wytworzone z mleka i kakao. Niektóre są z nadzieniem a niektóre gorzkie "


Masz tu parę przykładów.