Myślę, że..
prześladowania z powodu koloru skóry, wyznawanej religii czy poglądów stanowią ciemną karte w historii ludzkości. Dlaczego ludzie powinni się tego wstydzić? Odpowiedz w co najmniej pięciu zdaniach.

prosze o jak najszybszą odpowiedź, i żeby to nie było byle jakie rozwiązanie (;

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T15:44:33+01:00
Myślę,że ludzie z pewnością mogą się tego wstydzić, ponieważ każdy powinien się szanować ze względu na kolor skóry czy poglądy.Każdy ma do tego prawo i powinniśmy to zaakceptować.Bywa tak,że ludzie nie widzą swych wad i wyolbrzymiają zalety swojej nacji.Nie można czuć nienawiści do innych narodowości.Życie powinno uczyć nas właśnie dobrej postawy w stosunku do świata i ludzi innej rasy.
123 4 123
2010-02-24T15:47:39+01:00
OK to piszę:

Myślę że ludzie prześladowani z powodu koloru skóry, wyznawanej religii czy poglądów stanowią ciemną karte w historii ludzkości. Myślę tez, że ludzie powinni się tego wstydzić poniewaz rasizm i inne tego typu "rzeczy" stanowią nieład na świecie. Ludzie powinni być mądrzejsi, mozna na to powiedziec nawet "obojetni". Nie wolno mieszać sie w nie swoje sprawy, chyba że naprawdę jest to coś poważnego. Ale prześladować kogoś bo wyznaje inna religię czy ma inny kolor skóry? Nie badź obojętny! Razem z innymi walcz z rasizmem, oraz innymi jak już wspomniałam "rzeczami". Ludza prześladowanym jest bardzo ciężko. Naprawdę!

Myslę ze pomogłam. Plis, nie dawaj SPAM, to było z głowy. I nie dawaj tez usunięcia jeśli ci się niespodoba. Starałam się, więcej dac nie mogę, bo niewiem co. ;p
87 3 87
2010-02-24T15:52:39+01:00
Ludzie powinni się wstydzić ,ponieważ każdy człowiek ma prawo do życia,do nauki ,do wyznawania takiej religii,jaką chce.Nie moze o tym decydować jego kolor skóry,stan majątkowy,czy to w jakim kraju sie urodził.Brak tolerancji,to wielki wstyd dla ludzi zyjących w 21 wieku.Wszyscy ludzie są równi,zasluguja na szacunek,tolerancję i godne życie.Ci,co tego nie rozumieja,są bezduszni,bez serca i zasługuja na wszelkie potępienie.
150 4 150