Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T15:55:12+01:00
Dnia 24.02.2010 r. odbyła się wycieczka do słynnego ZOO w Warszawie z nauczycielką biologi panią: Katarzyną Borys w celu obejrzenia dokładnie zwierząt, których jeszcze nigdy na oczy nie widzieliśmy.
O godz. 10.00 wyszliśmy przed gimnazjum w celu wejścia i zajęcia miejsca w autobusie. Gdy już zajęliśmy odpowiednie miejsca, pani sprawdziła obecność i wyruszyliśmy do ZOO. O 10.45 byliśmy na miejscu. Wysiedliśmy z autobusu, ustawiliśmy się w pary i poszliśmy za panią do ZOO. nauczycielka zakupiła bilety i weszliśmy cała wycieczką do ZOO. Było nas 16, więc pani musiała nas pilnować. Na początku odwiedziliśmy klatkę, w której były małpy. Potem poszliśmy do stanowiska gdzie znajdowały się lwy. Były wielkie i groźne. Potem były pawie, zebry, żyrafy, foki, niedzwiedzie. Gdy już wszystko obejrzeliśmy czas było wracać do domu. Ustawiliśmy się ponownie w pary i poszliśmy do autobusu, gdzie potem pan kierowca nas odwiózł z powrotem do szkoły. o godz. 13 byliśmy w szkole.
Wyprawa do ZOO bardzo mi się podobała. Zwiedziłam wiele ciekawych zwierząt i dużo się o nich dowiedziałam. Mam nadzieję, że pani, która uczy nas biologii często będzie nas zabierała do ZOO.
199 3 199
ok moze byc a nie ma tam błędów ortograficznnych