Odpowiedzi

2010-02-24T16:36:22+01:00
1. Opisuję bukiet . Jest on bardzo ładny w zapachu . Są w nim róże i kokardki . Ten bukied jest prawdziwy. Liście róż połyskują w słońcu . Bardzo mi się podoba i ładnie wygląda. <3
2. <np.> Zuziu chciałabym cię zachęcić do kupienia bukietu z kawiaciarni " Bajka" . Ten bukied jest na każdą okazję. Napewno ci się spodoba. Sam go mam i jest bardzo wytzymały < podaj jakieś argumenty xd > .
3. Nie wei m tego
Myśle że pomogłam pozdrawiam ;** śliczny profileq
P.S. Tam chyba muszą być akapity . ;)))0
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T16:42:23+01:00
Napisz opis bukietu.(50słów)

Mój bukiet składa się z różnokolorowych kwiatów. Stoi w błękitnym wazonie.
Znajdują się w nim między innymi: róże, narcyze stokrotki i lilie.Wszystkie kwiaty już rozkwitły. Są bardzo piękne. Kwiatki bardzo ładnie prezentują się w błękitnym wazonie.Kwiaty te zebrałam z łąki za domem.
Jest tam jeszcze więcej pięknych kwiatów.


Zachęc kolege/kolerzanke do kupowania kwiatów w kwiaciarni "bajka''

Droga Dario w kwiaciarni ''Bajka'' jest dużo bardzo ładnych kwiatów. Zbierane są one prosto z łak i lasów. Pani ekspedientka robi bardzo ładne bukiety. Kwiaty są za bardzo niską cenę. Zachęcam Cię, żebyś to właśnie w ''Bajce'' kupowała kwiaty i bukiety.

Napisz zaproszenie na zawody sportowe np.zrogrywki w kosza

Zaproszenie
Zapraszam serdecznie Zosię Kowalską na zawody sportowe, które odbędą się 22.02.1010roku o godzinie 12:00 na sali gimnastycznej w Elblągu przy ulicy Czarnieckiego.

Dyrektor szkoły
Marek Dym