Odpowiedzi

2010-02-24T16:32:58+01:00
Drodzy nauczyciele, w imieniu uczniów z całej szkoły dziękujemy, za wasze poświęcenie i pasję jaką wkładacie w tą pracę. Codziennie uczycie nas czegoś nowego, codziennie mamy więcej informacji, i te informacje odpowiadają na nasze dotychczasowe pytania, np. kiedy była I wojna światowa, kim była Zofia Kossak, kim był wielki kompozytor Frederyk Chopin. Dziękujemy państwu również, za cierpliwość do nas, nie każdy potrafi być tak wyrozumiały i cierpliwy jak nauczyciel. Doceniamy to wszystko, i nie da się tego opisać w kilku słowach, więc myślę, że szczere dziękuje i to że doceniamy państwa pracę wystarczy.
2010-02-24T16:48:48+01:00
Uczniowie Szkoły Podstawowej Warszawa
2010.02.25
im......(wpisz imię patrona twojej szkoly
w.....(wpisz miwjscowość

Szanowni Nauczyciele !

My uczniowie tejże szkoly pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Nauczycielom,pracującym w naszej szkole.Wasz codzienny trud i ciężka praca włożona w naszą edukację i wychowanie ,nie idzie na darmo.Zapewniamy,że doceniamy ten trud i postaramy się nie zawieść Waszego zaufania w przyszłym dorosłym życiu.Jesteśmy wdzięczni,za Wasz wysiłek,bo wiemy,jacy potrafimy być nieznośni.Dziękujemy,za to,że zawsze możemy liczyć na pomoc i zrozumienie,ze mozemy ze swoimi trudnymi problemami sie do Was zwrócic.Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym,pogody ducha i zawsze uśmiechu na twarzy.

Z powazaniem,kochający Was uczniowie.
2010-02-24T17:10:41+01:00
Szanowni nauczyciele!
My uczniowie serdecznie chcemy państwu podziękować za trud włożony w naszą naukę i "wychowanie".Zarówno my jak i nasi kochani rodzice jesteśmy państwu bardzo wdzięczni.
Będziemy za państwem bardzo tęsknić w końcu mało kto zna nas tak jak wy.
Serdecznie pozdrawiamy:
uczniowie klasy6