Napisz ogłoszenie w imieniu Pana Koreandora,który chce odzyskać zaginioną książkę.Wykorzystaj podane informacje.
Ma Oprawę z jedwabiu koloru miedzi i tak połyskuje,kiedy się nią porusza.Na okładce są dwa węże,jasny i ciemny,które nawzajem połykaja sie od ogona.W środku jest drukowana dwoma różnymi kolorami, z bardzo dużymi pięknymi inicjałami.

z góry dzięki;**
to jak coś to to jest.fragment książki "nie kończąca się historia"

3

Odpowiedzi

2010-02-24T16:28:23+01:00
Zgubiłem książkę miała oprawę z jedwabiu koloru miedzi.Na okładce są narysowane dwa węże,jasny i ciemny,które nawzajem połykaja sie od ogona.W środku jest drukowana dwoma różnymi kolorami, z bardzo dużymi pięknymi inicjałami .............. (imię autora książki na andersen)
2010-02-24T16:32:33+01:00
Ja to niedawno miałam . napisałam tak .


Ogłoszenie !
Dnia .......... w antykwariacie zaginęła książka. Nazywa się ,, Niekończąca się historia '' . Ma oprawę z jedwabiu , koloru miedzi . Na okładce są dwa węże , jasny i ciemny które nawzajem połykają się od ogona. To bardzo cenna książka , jeśli ktoś ją odnajdzie proszę o jak najszybsze zwrucenie do anykwariatu .PS . Moja pani powiedziała , że bardzo dobre . ;)
Licze na najj .
8 3 8
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T16:33:58+01:00
OGŁOSZENIE
24 lutego 2010 roku w antykwariacie zgubiono książkę pt.: ''Nie kończąca się historia''. Ma oprawę zrobioną z jedwabiu koloru miedzi i połyskuje podczas poruszania nią. Narysowano na niej dwa węże, połykające sobie nawzajem ogony. W środku była drukowana dwoma różnymi kolorami, z dużymi, pięknymi inicjałami. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod numerem ................. Nagroda czeka!
Pan Koreander
Proszę XD.

Ps. Miałam napisać takie samo ogłoszenie. Dostałam 5, więc ... bierz je ;D
1 2 1