Odpowiedzi

2010-02-24T17:00:10+01:00
Ja gdybym mogła uzyskać jakieś trzy niezwykłe zdolności na pewno chciałabym móc zatrzymać i cofać czas. Dzięki temu mogłabym zapobiec tragicznym wydarzeniom, a co przy tym idzie: uratować życie wielu osobom. Drugą umiejętnością, jaką chciałabym posiadać jest moc uzdrawiania. Dzięki niej uratowałabym życie wielu ludziom, dzieciom, których spotkał nieszczęsny los, na który nie zasłużyli. Trzecią zdolnością jest niezwykła mądrość, dzięki której mogłabym opracowywać nowe sposoby, metody, które w przyszłości mogłyby ocalić wiele istnień lub przywrócić im sprawność fizyczną i umysłową.
1 5 1
2010-02-24T17:15:04+01:00
Gdybym mógł uzyskac trzy umiejętoności to napewno został bym :
Pilotem,Kucharzem oraz muzykiem.
Pilotem ,ponieważ uwielbiam latac oraz pozanwac nowe miejsca na świecie.Poszedłbym w ślady mojego taty który jest pilotem i cieszył by się że poszedłem w jego ślady.
Kucharzem,bo uwielbiam gotowac oraz smakowac nowe potrawy.
Mama,gdy gotuje albo piecze ciasta to zawsze jej podjadam,bo uwielbam jej potarwy oraz ciasta ale nie jest kucharką.
Muzyk,ponieważ uwielbiam grac gitarze.Styl Contry jest bardzo fajny. Zawsze można do niej się super bawic.Nie tylko Contry jest super.Bardzo fajny jest np. Rock przy którym nie bardzo można się bawic, ale dla miłośników takiej muzyki jest to super zabawa.
Tak naprawde to z tych trzech umiejętonści gdybym musiał wybrał został bym muzykiem.

Jak sie nie podoba to trudno .;) jak sie nie podoba to napisz oki? :p


1 1 1