Wciel się w rolę komentatora sportowego i uzupełnij fragmenty realizacji z mistrzostw świata .

-Proszę państwa , jesteśmy znowu na stadionie , skąd będziemy transmitować na żywo zawody lekkoatletyczne . Oddajemy głos naszemu sprawozdawcy .
-Dziękujemy ci Janku . A co się dzieje na bieżni ?
- Zawodnicy są już w blokach startowych . Strzał i ..................................................................................................................................................................
Mistrzem świata został ...................................
- Na krótko przeniesiemy się , aby zobaczyć skok o tyczce .
- Polak wziął tyczkę i .................................................................................................................................................................................................................................................................................................
-Na tym kończymy transmisję i oddajemy głos do studia w Warszawie .

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T17:54:28+01:00
-Dziękujemy ci Janku . A co się dzieje na bieżni ?

- Zawodnicy są już w blokach startowych . Strzał i wyruszyli. Wszyscy biegną ile sił w nogach. Nie możemy stwierdzić faworyta tych zawodów, ale cóż to za niespodziewana sytuacja, Nigeryjczyk wywraca się o własne nogi a na prowadzenie wybiega Polak który był tuż za Nigeryjczykiem. Do naszego rodaka próbuje się zbliżyć Niemiec. Lecz Polak nie daję za wygraną, jeszcze tylko kilka metrów.... i jest ! jest ! mamy złoto ! cóż to było co emocjonujące widowisko. Mistrzem świata został Kowalski.

- Na krótko przeniesiemy się , aby zobaczyć skok o tyczce .
- Polak wziął tyczkę i biegnie, wyskoczył... lecz niestety opadając strącił poręcz i przegrał, w tej dyscyplinie jednak złota nie ujrzymy.

-Na tym kończymy transmisję i oddajemy głos do studia w Warszawie .
3 5 3