Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T18:05:45+01:00
Moim ulubionym programem telewizyjnym jest " Dzień dobry TVN". Wybrałam właśnie ten, bo lubię słuchać interesujących wypowiedzi sławnych ludzi i ich autorytetów. W wielu z nich podzielam nadzieję na lepszą przyszłość. Często tematem ich rozmów są problemy widoczne w dzisiejszym świecie.
Moim zdaniem, program ten powinien mieć większą oglądalność, gdyż jest warty obejrzenia.


:D:D апеттее
2 3 2
2010-02-24T18:08:04+01:00
Program pt." Dzien Dobry TVN" wybrałam jako najlepszy, ponieważ w nim często występują znane osobistości. Można sie o nich wiele dowiedzieć, jakie jest ich ulubione zajęcie poza tym co robią itp. Poza tym jest tam tez część kulinarna. Mogę tam nauczyc sie przygotowywać różne potrawy. Jest wiele rzeczy,, które warto ogladać w tym programie. Poznajemy różne tajniki wiedzy, o których czasem nie mięliśmy pojęciia. zachęcam was do oglądania tego programu. Jest bardzo, bardzo pouczający.
Polecam. Świetny prograa.


Mam nadzieję, że pomogłam. Jeśliu nie to trodnno.
2010-02-24T18:08:46+01:00
Moim ulubionym programem telewizyjnym jest "Dzien dobry TVN". Jest to program, ktry dostarcza wielu bierzacych informacji ze swiata.Ogladajac go mozna poznac takze prognoze pogody, ciekawostki i nowosci ze swiata mody oraz kultury. Program ten obfituje w ciekawe tematy. Do "Dzien dobry TVN" zapraszani sa ciekawi goscie. W programie goszcza aktorzy, muzycy, sportowcy, politycy, dziennikarze i inni. Prowadzacymi sa dowcipni i inteligentni ludzie.
Doceniam te audycje telewizyjna za rzetelnosc i wszechstronnosc. Uwazam, ze to najlepszy program poranny w telewizji.
2 3 2