Moglibyscie mi sprawdzic, czy moze byc tak napisane? tylko prosze uczciwie odpowiadac! PLEASE!!!!!!!!!
Zadanie: Zinterpretuj słowa pana: "poty bladzi, poki dazy czlowiek".

---------------
Dla mnie słowa Pana wypowiedziane do Mefistofelesa: "Póty błądzi, póki dąży człowiek" oznaczają to, że człowiek błądzi i popełnia błędy przez całe swoje życie, niezależnie od tego, jaki mądry i wykształcony. Każda osoba popełnia gafy w swoim życiu. A najlepiej uczy nas nauczka, gdy już dopuścimy się błędu. Najlepiej dowodzi temu przysłowie: "uczymy się na błędach". Gdy drugi raz będziemy w podobnej sytuacji, wyciągniemy wnioski i wyjdziemy na tym lepiej niż poprzednio.
Podsumowując uważam, że błądzenie jest wpisane w ludzkie życie i nigdy od tego nie uciekniemy, choćbyśmy bardzo chcieli.

3

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-10-17T16:56:38+02:00
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-17T16:57:58+02:00
Ja uwazam ze bardzo dobrze to zrobiles tym bardziej ze podkresliles to ze czlowiek uczy sie na błedach w swoim zyciu pomagaj mu one SUppper
2009-10-17T17:13:08+02:00
Dla mnie słowa Pana wypowiedziane do Mefistofelesa: "Póty błądzi, póki dąży człowiek" oznaczają to, że człowiek błądzi i popełnia błędy przez całe swoje życie, niezależnie od tego, jaki jest mądry i wykształcony. Każda osoba popełnia gafy w swoim życiu i nie ma takiej, która by tego nie robiła. Staramy się nie popełniać ich, a jeżeli takowe się pojawią i nie damy sobie rady z ich rozwiązaniem, naszym nauczycielem jest poprawa, nie dopuszczenie to kolejnego, tego samego błędu. Najlepiej dowodzi temu przysłowie: "uczymy się na błędach".
Podsumowując uważam, że błądzenie jest wpisane w ludzkie życie, jest naszą egzystencją i nigdy od tego nie uciekniemy, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli.Małe poprawki, według mnie tak lepiej, aczkolwiek sama odwaliłaś kawał dobrej roboty (;
4 4 4