Witam mam zadanie z religi a oto jego treść :

Czy wieżysz w życie pozagrobowe ? Dlaczego ? Jeśli tak,jak ono wygląda ? Jak wygląda niebo ? Jak Ty wyglądasz [w niebie] ? Co zrobisz ze swoim czasem ? [ chodzi chyba o czas wieczny xD]

Zadanie muszę mieć na jutro !! Prosze o Pomoc !! Minimum 1 pojedyńcza strona z zeszytu [a5] prosze sie chociaż troche postarać .. Za rozwiązanie daje aż 50 PKT a zadanie trudne nie jest ! Z góry serdecznie dziekuje !

1

Odpowiedzi

2010-02-24T19:16:03+01:00
Według mnie istnieje takie życie. Życie pozagrobowe. Dlaczego.? Hm...nasza wiara (chrześcijaństwo) nie wyklucza życia pozagrobowego, dlatego każdy godny katolik trzyma się tej tezy. Jak wygląda życie pozagrobowe. Otóż osoba, która została pochowana i oddana w ręce Boga przechodzi najpierw przez czyściec gdzie odkupuje za swoje grzechy. Jest to okres najcięższy w życiu, ale wszystko zostaje wynagrodzone w niebie. Wszystko tam jest idealne. Krótko mówiąc raj. Mam na myśli łono natury, zwierzątka, zbiorniki wodne, owoce, rośliny. Dzisiejszy zamęt i technologia raczej nie wchodzi w grę. Co robimy? Ciągle odpoczywamy, wspominamy nasze życie na ziemi i naszych bliskich. W niebie robimy takie rzeczy, których nie zdążyliśmy docenić na ziemi, m.in. chodzimy na spacery, robimy wianuszki z kwiatów, wybieramy się na grzybobranie itd. W niebie spotykamy się z naszymi bliskimi, którzy odeszli wcześniej bądź czekamy na tych, którzy żyją na ziemi. Jest to niesamowite- nasze życie jest wieczne.