Odpowiedzi

2010-02-24T21:10:31+01:00
Słucham muzy codziennie. I to mi pomaga by być i żyć dalej. Najchętniej kiedy jestem smutny to słucham rapu, a w szczególności Łony z kawałkiem "Fruźki wolą optymistów" , ponieważ pociesza mnie to, iż mimo tego, że nie jestem idealny to i tak nie jest źle i świat się nie zawalił. (resztę oczywiście rozwiń że jaki to rap jest "świetny" i dodaj że dzięki temu (muzyce) powstają subkultury - np. raperzy)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T21:16:42+01:00
Miałam to samo zadanie i dostałam z niego -4 :P A więc tak :

Ludzie słuchając muzyki relaksują się.Myślę,że nie słuchają muzyki po to by byli lepsi,czy też lubiani,tylko dlatego,że ją lubieją.Nie ważne jest kto ma jaki styl,gust.Najważniejsze jest to,że człowiekowi słuchającemu wybranej piosenki sie to podoba.Uważam,że muzyka w życiu człowieka pełni funkcję relaksacyjną i pomagda oderwac się od życia codziennego.


Ja słuchając muzyki zapominam o wszystkich problemach,które mnie napotykają i staram się myśleć pozytywnie.Muzyka też wiele uczy o zyciu,i nie tylko.Uczy też obcych języków,najcześciej jest to j.angielski,poniewaź słuchając angielską piosenkę jest się ciekawym co dany wyraz znaczy.

No to tyle.. ;) Powodzenia..xD ^^
2 1 2