Witam. Bardzo proszę o sprawdzenie tego fragmentu podania o pracę ;/ mój angielski jest na niskim poziomie a zależy mi żeby go jak najlepiej napisać (pod spodem jest tłumaczenie). Z góry dziękuję.

I'm twenty years old. I graduated High School with very good results. Currently I am a first year student of computer science. I completed the courses of computer programmer and computer graphics. In the past holidays I worked in a shop with computers and Where I proved trustworthy. Thus, knowledge of computer programming and games I mastered at a very high level.
I know fluent English and Russian language at a basic level. I am a sociable, pleasant and seamless. I have great contact with people and I think that the position which you are proposing would be exquisitely sensitive. I love working on a challenging position.
I have enclosed a copy of my curriculum Vita for your review. I hope my application will be taken into consideration. I look forward to hearing from you.

Mam dwadzieścia lat. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące z bardzo dobrymi wynikami. Obecnie jestem studentką pierwszego roku informatyki. Ukończyłam kursy programisty komputerowego oraz grafiki komputerowej. W ubiegłe wakacje pracowałam w sklepie z komputerami i dowiodłam że jestem godna zaufania. Tak więc znajomość obsługi komputera oraz programowania gier mam opanowaną na bardzo wysokim poziomie.
Znam biegle język angielski oraz język rosyjski na poziomie podstawowym. Jestem osobą towarzyską, miłą oraz bezkonfliktową. Mam świetny kontakt z ludźmi oraz uważam że na stanowisku jaki państwo proponują spełniłabym się w stu procentach. Uwielbiam pracę na stanowisku pełnym wyzwań.

2

Odpowiedzi

2010-02-24T22:05:44+01:00
2010-02-24T22:07:04+01:00
Wydaje mi sie ze jest ok, ale w zdaniu ' In the past holidays I worked ...' dałabym, zamiast 'past' to 'last'.