Wróciłeś z kursu w Anglii, mieszkałeś tam z angielską rodziną i zostawiłeś coś w ich domu. Napisz list w którym:
- podziękujesz rodzinie za gościne i przedstawisz problem
- podasz powody i wyjaśnisz dlaczego ten przedmiot jest dla ciebie tak ważny
-opisz szczegółowo przedmiot, poproś o przesłanie i przeproś za kłopot .

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-25T11:59:09+01:00
I greet! I lived at state on vacations and I would like to thank state very and ask for assistance. There I have left my cell. Samsung is from firm black color. It issues me, that I have left circle of bed in night case in bedroom him, I slept in which. Please, these cells about message under address very thirtieth seven-seven hundred fortieth two twenty four Rybotycze. I thank very and I apologize for inconvenience.


Witam!
Mieszkałam u państwa na wakacjach i chciałabym państwu bardzo podziękować i poprosić o pomoc. Zostawiłam tam moją komórkę. Jest koloru czarnego z firmy Samsung. Wydaje mi się, że zostawiłam go w szafce nocnej koło łóżka w sypialni, w której spałam. Bardzo proszę o przesłanie tej komórki pod adres: trzydzieści siedem-siedemset czterdzieści dwa Rybotycze dwadzieścia cztery. Dziękuję bardzo i przepraszam za kłopot.
daj naj


2010-02-25T12:20:49+01:00
Droga margaritte warszawa 12.02.2009.na początku swojego listu, chciałabym podziękować za gościne i mile spędzony czas w świetnej atmosferze.niestety pakując się zapomniałam swojej książki.ma ona duża wartość, gdyż jest to pamiątka po babci. zostawiłam ja w szafce obok komody.jej tytuł to "'park jurajski'',jest koloru pamaranczowego.w miękkiej okładce.na stronie narysowany jest dinozaur. chciałabym prosić o przesłanie jej na mój adres.przepraszam za kłopot. . byłabym wdzięczna.
Karolina

Dear Margaritte Warsow 12.02 2009
at the beginning of letter, I would like to thank gościne and kindly spent time in the excellent atmosphere.
unfortunately packing sie I forgot my book.she has great value,it is souvenir from the grandmother .I left I in for cupboard beside.the title "park jurajski'' .is to color orange.in a soft cover.
on the side he is drawn
dinosaur.I would like to ask for sending her to my address.I'm sorry.I would be grateful. Karolina