Odpowiedzi

2010-02-25T12:06:49+01:00
Mój pokój będzie jasny, będzie miał duże okno, napewno go nie zagracę , ustawię w nim meble o jasnych kolorach, będzie to szafa ,komoda z szufladami na której będzie stał telewizor, biurko z komputerem, i jakiś wypoczynek typu kanapa z fotelem i mały stolik, przy którym bedę popijała kawę z przyjaciółmi, na podłodze mały dywanik i dużo kwiatów.Pokój będzie azylem po pracowitym dniu i ciepłym miejscem do spędzania go z przyjaciółmi
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-25T12:23:33+01:00
W przyszłości miejscem, w którym czułabym się bezpiecznie był by mój pokój. Miałby kształt prostokąta. Byłby słoneczny i kolorowy, ponieważ sufit miałby kolor biały, co oznacza przestrzeń i nieskazitelną czystość. Ściany pomalowałabym na pomarańczowo, gdyż ten kolor symbolizuje radość, młodość, nowoczesność, otwartość. Na podłodze położyłabym panele jasnego koloru. Ich ozdobą był by mały, włochaty dywanik w biało-czarne plamy. Na przeciwko ściany wschodniej byłoby okno, przez które budziłoby mnie rano słonko. Na parapecie znajdowałaby się moja kolekcja porcelanowych słoników, które bardzo lubię, gdyż przynoszą mi szczęście. Łóżko stałoby pod oknem. Miałoby kolor brązowy, ponieważ brąz jest kolorem wypoczynku. Na ścianie obok zawiesiłabym obraz Matki Bożej do którego modliłabym się co wieczór. Z boku stałoby ciemnobrązowe biurko, na którym stałby komputer. Nad nim zawiesiłabym dwie półki, gdzie miałabym literaturę, słowniki... Na przeciwnej ścianie byłby ciemny regał, w którym miałabym ubrania, na ścianie północnej postawiłabym komodę, na której znajdowałyby się zdjęcia, kosmetyki, biżuteria, nad nią zawisłoby duże lustro z średniowieczną ramką.
Bardzo bym lubiła swój pokój, ponieważ byłby przytulny, spokojny, można by było zastać miłą i ciepłą atmosferę.

Mam nadzieję, że pomogłam :)
Pozdrawiam i liczę na naj :*
2010-02-25T13:23:13+01:00
Kiedy dorosnę będę miała swój wymarzony pokój.Będzie duży,przytulny.Wracać będę mogła do niego codziennie rano,po południu i wieczorem.
Ściany będą miały różne odcienie koloru turkusowego a meble będą białe.
Kiedy będę wchodzić do pokoju drzwi będą całe białe.Kiedy już wejdę będę widziała moje biurko pracy przy,którym będę siadała po pracy.Obok biurka będzie znajdował się regał z książkami.Przy regale znajdować się będzie półka z pamiątkami rodzinnymi i z wielu innych miejsc.Dalej będą drugie pary drzwi,a one będą prowadziły mnie do mojej garderoby :).Przy drzwiach będzie koniec ściany a w tym rogu będzie stał kwiatek :).Następnie będzie się znajdowało wejście na taras z dwoma oknami.Przy oknie będzie stało bardzo dusze łóżko i na łóżku bardzo miękka pościel.Przy łóżka będą stały dwa stoliczki a na nich dwie lampki, a na przeciwko łóżka będzie przyczepiony telewizor tak zwany Plazma.Dalej przy trzeciej ścianie będą wisieć moje.mojej rodziny i przyjaciół zdjęcia.O których nigdy nie zapomnę xD.A przy czwartej ścianie będą meble i toaletka.I znowu trzecie drzwi to na moje inne rzeczy.Na środku pokoju będzie turkusowy dywan z moim imieniem,a na środku sufitu brylantowy żyrandol.Myślę ,że mój plan się powiedzie i kiedyś taki pokój będę miała.KONIEC!