Wróciłeś z ferii z Wielkiej Brytanii. Po powrocie zorientowałeś się że zabrałeś rzecz należącą do kolegi z Danii z którym byłeś w pokoju. Wyjaśnij pomyłkę i powiedz jak do niej doszło, opisz pomyłkowo zabraną rzecz podając 2 cechy, poproś o sprawdzenie czy kolega nie zabrał rzczeczy podobnej należącej do ciebie i podaj elementy które je różniły. Obiecaj odesłanie pomyłkowo zabranej rzeczy i poproś o odesłanie rzeczy należącej do ciebie.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-25T13:30:57+01:00
Hello!

Perhaps you remember me, my name is *** ***. We were together in a room at the camp. When I got home, I realized that I took for perhaps belongs to you. Really I am very sorry, you probably did it by accident. This thing is a cell. Cell is black, with lightly outlined screen. It is possible that we have similar cell and I took yours, and you mine. From what I remember, it even had a cell similar but slightly different in color - you had a gray. I promise you, that the reference to mistakenly removed as soon as possible - you also please send things belonging to me, or my cell.

Yours,
*** ***

tłumaczenie:

Witaj!

Pewnie mnie pamiętasz, nazywam się *** ***. Byliśmy razem w pokoju na obozie. Gdy wróciłem do domu, zorientowałem się, że zabrałem rzecz należącą chyba do Ciebie. Na prawdę bardzo mi przykro, pewnie zrobiłem to przez przypadek. Tą rzeczą jest komórka. Komórka jest czarna, z lekko zarysowanym ekranem. Możliwe, że mamy podobne komórki i ja zabrałem Twoją, a ty moją. Z tego co pamiętam, to miałeś komórkę nawet podobną, ale trochę różniły się kolorem - ty miałeś taką szarą. Obiecuję Ci, że odeślę pomyłkowo zabraną rzecz jak najszybciej - proszę Cię także o przesłanie rzeczy należącej do mnie, czyli mojej komórki.

Pozdrawiam,
*** ***
2 1 2