From: kamil
To : dominika
subject: Exams

Hi dominika!

Thanks for your last e-mail. I hope your exams went well. I have some exciting news and I’m writing to ask for your advice.

I want to go on holiday to Argentina next year. What do you think is the best month for me to come? I can only come for three weeks, so which places do you think I should visit? Do you think I should hire a car or travel around by bus or train?

I’m planning to spend a few days in and around Mendoza, and it would be great it we could meet. Can you recommend a good hotel ( not too expensive)

Hope to hear from you soon!
Best wishes,
kamil

to jest e- mail. mam wcielić się w dominike i mu odpisać na e- mail po angielsku. napisany e mail dominiki trzeba jeszcze przetłumaczyć. ZA dobry e mail daje napewno naj

1

Odpowiedzi

2010-02-25T18:12:32+01:00
Dziękuję za twój ostatni e-mail. Spodziewam się, że twoje egzaminy poszły dobrze. Mam jakąś ekscytującą wiadomość i piszę, by spytać o twoją radę.

Chcę pójść na urlopie do Argentyny przyszły rok. Co myślisz jest najlepszy miesiąc dla mnie, by przyjść? Mogę tylko zbliżyć się do trzech tygodni, więc, które miejsca myślisz, że powinienem bywać? Czy myślisz, że powinienem wynająć samochód albo podróżować dookoła autobusu albo szkoliłem się?

Planuję spędzić kilka dni w i dookoła Mendoza i to byłoby wielkie to, które moglibyśmy spotkać. Możesz polecić dobry hotel ( nie zbyt drogi)

Mam nadzieję,że wiadomość od ciebie wkrótce dojdzie!
Najlepsze życzenia,
kamil