PILNE...!!!opowiedz o tym co bd robic za 20 lat...<po angielsku>
in twenty years I will be a Doctor...

Napisz Po aNgielsku 10 zdan...w ktorych ma sie znalesc...
Ja zabralabym <imie np.Karolina>na bezludna wyspe poniewaz jest <np.moja przyjaciulka> i mozna z nia <np.dobrze sie bawic>
i to musi bys po angielku....
I would take<imie>desert island,because....<np shy is my friendl>

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T19:25:44+01:00
Po polsku

Myślę, że za 20 lat będę pracować jako psycholog. Bardzo podoba mi się ten kierunek studiów u chciałabym pójść w stronę psychologiem. Bardzo dobrze rozumiem czyjeś problem i umiem sobie z nimi radzić. Chciałabym założyć rodzinę. Mieć męża i 2 dzieci. Będę mieszkać w małym miasteczku i mieć piękny, duży dom. Chciałaby żeby mój mąż był wykształcony. Był np. architektem albo inżynierem. Mam nadzieję, że marzenia się spełnią.

po angielsku

I think, that in 20 years I will work as psychologist. Pleases me very this direction of studies at I would like to go in side psychologist. I understand somebody's problem very good and I know me with them to advise. I would like to put family. To have husband and 2 children. I will live in small town and to have beautiful, large house. She would want in order to my husband be educated. Np. was architect or engineer. I have hope, that dreams will fulfil.