Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-25T19:45:57+01:00
Od kilku dni zastanawiam się czy lepiej jeździć mercedesem czy chodzić piechotą. Można by było przeprowadzić ankietę. Miłośnicy motoryzacji i przedstawiciele koncernów samochodowych przekonali by mnie że lepiej mieć „cztery koła” a miłośnicy wysiłku fizycznego postawili by na spacer. Ja jednak myślę , że lepiej chodzić piechotą.
Trzeba mieć bardzo dużo pieniędzy aby kupić mercedesa. Wprawdzie jeździ się nim bardzo komfortowo ale kupić to jeszcze nie wszystko. Trzeba zapłacić ubezpieczenie. Aby jechać trzeba wlać bardzo drogą benzynę i oczywiście to co nieprzewidywalne- to naprawy. Nigdy nie wiesz kiedy i za ile. Za to nogi są niezawodne jeśli o nie dbasz służą Ci i nienadwyrężaną kieszeni. Idąc ulicami lub spacerując po parku można podziwiać budynki , oglądać nowe sklepy lub zachwycać się przyrodą. Jadąc samochodem patrzysz tylko drogę na asfaltową jezdnię i analizujesz przepisy ruchu drogowego. Idąc możesz spotkać znajomych lub poznać nowych przyjaciół i porozmawiać na różne ciekawe tematy. Możesz dowiedzieć się gdzie warto pójść i co warto zobaczyć. Jadąc samochodem kontaktujesz się tylko za pomocą telefonu komórkowego przekazując minimum informacji aby nie rozpraszać uwagi kierowcy. Spacerując korzystasz ze świeżego powietrza – jadąc wdychasz spaliny.
Myślę, że analiza której przez kilka dni dokonywałem w głowie, a później dokonałem na papierze przekonała mnie i innych że najlepiej chodzić pieszo.

Tylko zmień
1 5 1