Odpowiedzi

2010-02-26T20:04:09+01:00
"Nietypowa lekcja"
Tego dnia w szkole dzień zaczął się normalnie. Nic nie zapowiadało się, że stanie się coś niezwykłego. Lecz pozory myliły. Pierwsza i Druga lekcja: j. niemiecki i informatyka przebiegały normalnie. Lecz na trzeciej lekcji miała być historia. Była to lekcja najbardziej nietypowa i ciekawa w moim szkolnym życiu.
Pani weszła do klasy jeszcze na przerwie, powiedziała, żebyśmy się przebrali i czekali na nią przed szkołą. Cała klas była zdziwiona i nikt nie wiedział o co chodzi. Na lekcji pani nas zabrała do pewnego miejsca. Było to nowo otwarte muzeum historyczne. Wystawy i wszystkie eksponaty były bardzo interesujące.
Wszyscy wrócili z wycieczki po muzeum bardzo zachwyceni. Tym bardziej, że każdy z nas dostał mały upominek. Wrócilismy zadowoleni z tej nietypowej i niezapowiedzianej lekcji.

Pozdrawiam i mam nadzieję, żepomogłam, licze na najlepszą odpowiedź
45 3 45
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T00:34:46+01:00
"Nietypowa lekcja"

Dnia 2.10.08 roku. odbyła się lekcja, którą pamiętam do dziś.
Była to plastyka. Nasz nauczyciel plastyki ma świetną wyobraźnię, więc przygotował dla nas "małe" przedstawienie.
Do klasy weszło 4 mężczyzn. Byli oni przebrani w białe uniformy, a na oczach mieli duże gogle. Pan podał nam puszki z farbą oraz duże pędzle, po czym kazał nam usiąść na krzesłach i oglądać. Jeden z mężczyzn stał prosto. Drugi biegł szybko w jego stronę, po czym ten pierwszy go złapał w locie. Wyglądało to trochę jak balet. Trzeci mężczyzna wziął puszkę z czarną farbą i chlapnął nią na tych dwóch panów. Było to bardzo artystyczne. Pan od plastyki rozdał nam kartki i kazał w 10 sekund narysować "coś" co kojarzyło nam się z tym widokiem.
Miało to na celu nauczyć nas wykorzystywać abstrakcję.
Po 10 sekundach pan zebrał prace, a mężczyźni wyszli z klasy, ale zaraz potem wrócili z workiem białych uniformów.
Kazano nam je założyć i wziąć w ręce pędzle namoczone farbą. Wtedy pan pozwolił nam się zabawić i mogliśmy chlapać się nawzajem tymi farbami.
Gdy zadzwonił dzwonek wszyscy byli jak tęcza. Ta lekcja była niesamowita. Na pewno zapamiętam ją do końca życia.


Mam nadzieję, że pomogłam :) Liczę na naj ;]
23 4 23