Odpowiedzi

2010-02-25T18:06:39+01:00
Tata- zazwyczaj jest głową rodziny, i pracuje.
Mama- najczęściej zajmuje się domem i dziećmi
Siostra- zazwyczaj lubi słuchać muzyki.(Zależy czy jest starsza czy młodsza)
2010-02-25T18:08:07+01:00
Nazywam się ......., mieszkam w ........ i chodzę do X klasy podstawowej. Moja Mama nazywa się .... i pracuje w ..... oraz ma XX lat, bardzo lubię z nią spedzać czas. Mój ojciec pracuje w .... i nazywa się.... ma XX lat. Mam także psa o imieniu burek z którym często wychodzę na spacery, ma .... sierść i mieszka z nami już X lat.

Jeśli masz brata/ siostre to dopisz
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-25T18:15:30+01:00
Mam na imię X. Mam 10 lat i chodzę do 4 klasy. Bardzo lubię chodzić do szkoły, w której mam mnóstwo kolegów i koleżanek, bo w domu niestety jestem jedynakiem.Nie mam ani brata, ani siostry,Niby w domu nas dużo, ale do zabawy przydałby się rówieśnik.Moja rodzina składa się z mamy , taty, babci i dziadka, no i przede wszystkim z pradziadka.Jakkolwiek chętnie pograłbym w piłkę z młodszym lub starszym bratem, to najbardziej lubię spędzać czas z moim pradziadkiem.On tak wspaniale opowiada o dawnych czasach, o czasach wojny , o żołnierzach i swojej pracy-był strażakiem i wielu ludziom uratował życie.Ja też w przyszłości chciałbym zostać strażakiem.
Moja mama jest pielęgniarką, pracuje w szpitalu, pomaga ludziom . Jej praca jest potrzebna innym i wymaga wiele troskliwości. Tata jest mechanikiem samochodowym, naprawia ludziom auta i dużo czasu spędzamy razem , grzebiąc przy naszym samochodzie.Bardzo lubię te chwile, gdy przy ciepłym kominku spędzamy wspólnie czas.Z babcią i dziadkiem gramy w gry planszowe , dziadek uczy mnie grać w szachy, a ja staram się go przekonać do komputera .
Kocham moją rodzinkę i mam nadzieję,że kiedyś, w niedalekiej przyszłości będę miał brata, nawet może to być siostra.