Odpowiedzi

2010-02-25T19:01:18+01:00
Dnia 24.02.2010 r. odbyła się wycieczka do słynnego ZOO w Warszawie z nauczycielką biologi panią: Katarzyną Borys w celu obejrzenia dokładnie zwierząt, których jeszcze nigdy na oczy nie widzieliśmy.
O godz. 10.00 wyszliśmy przed gimnazjum w celu wejścia i zajęcia miejsca w autobusie. Gdy już zajęliśmy odpowiednie miejsca, pani sprawdziła obecność i wyruszyliśmy do ZOO. O 10.45 byliśmy na miejscu. Wysiedliśmy z autobusu, ustawiliśmy się w pary i poszliśmy za panią do ZOO. nauczycielka zakupiła bilety i weszliśmy cała wycieczką do ZOO. Było nas 16, więc pani musiała nas pilnować. Na początku odwiedziliśmy klatkę, w której były małpy. Potem poszliśmy do stanowiska gdzie znajdowały się lwy. Były wielkie i groźne. Potem były pawie, zebry, żyrafy, foki, niedzwiedzie. Gdy już wszystko obejrzeliśmy czas było wracać do domu. Ustawiliśmy się ponownie w pary i poszliśmy do autobusu, gdzie potem pan kierowca nas odwiózł z powrotem do szkoły. o godz. 13 byliśmy w szkole.
Wyprawa do ZOO bardzo mi się podobała. Zwiedziłam wiele ciekawych zwierząt i dużo się o nich dowiedziałam. Mam nadzieję, że pani, która uczy nas biologii często będzie nas zabierała do ZOO.
Troche ściama, ale jest ;p;p;p;p
pozderki:);p
2 5 2
2010-02-25T19:08:07+01:00
Możesz napisać tak
Gdy była na wycieczce w zoo z moją klasą widziałam tam wiele ciekawych zwierząt.między innymi węża,słonia,żyrafę i wiele innych.wycieczka była bardzo udana ponieważ dowiedziałam się dużo o niektórych zwierzętach.I pani/pan bardzo dobrze nam tłumaczył o tych zwierzętach.Dobrze było można go zrozumieć.Ta wycieczka naj bardziej mi się podobała.Chciała bym jeszcze raz na nią pojechać.I spotkać te fajnie zwierzęta.

Jak uważasz że jest dobrze to daj naj:)
dziękuje:d
2 1 2