Odpowiedzi

2010-02-25T19:28:53+01:00
Ehj to jest naprawdę bardzo łatwe trzeba po prostu trochę pomyśleć;) Oczywiście nie mówię tego obraźliwie.

Napisz, że byłeś zestresowany, poznałeś nowych kolegów. Napisz również krótki opis szkoły, jak wyglądała itp. Albo , że nauczyciele są mili albo groźni, możesz powymyślać;)
2 4 2
2010-02-25T19:39:57+01:00
Jak dziś pamiętam mój pierwszy dzień w szkole.Nie mogłam się go doczekać.Mama naszykowała mi piękny galowy strój i poszła ze mną na rozpoczęcie roku szkolnego.Kiedy pierwszy raz weszłam do swojej szkoły była ogromna.Z czasem przyzwyczaiłam się i już nie wydawała się taka duża.Tego dnia poznałam całą swoja klasę.Jako ze zaczynaliśmy edukacje w tej szkole pani dyrektor cała nasza klasę zaprosiła na środek sali i wszystkim przedstawiła.Byłam bardzo przejęta. W pierwszej chwili kiedy pani spytała się o moje imię nie mogłam wypowiedzieć słowa ale potem udało się.Po uroczystym rozpoczęciu wszyscy razem poszliśmy do klasy w której będziemy się uczyć w najbliższym czasie.Była dość duża.Kolorowe ławki,krzesła,dużo zabawek,tablica.Nic tu nie przypominało szkoły,nauki,lekcji.Było naprawdę fanie.

nie wiem dokładnie czy to powinien być dzień w szkole podstawowej czy w nowej szkole gim dlatego napisałam tak,myślę ze bd dobrze:)
4 2 4