Podczas wakacji chciałbyś pojechać na obóz sportowy nad morze. Napisz list do kolegi/koleżanki z Rosji, w którym proponujesz wspólny wyjazd.
a. przedstaw jej/jemu swój pomysł i podaj źródło informacji o nim.
b. zaproponuj termin wyjazdu i podaj koszt uczestnictwa.
c. opisz możliwe formy spędzania czasu- w ciągu dnia i wieczorem
d. zachęć ją/jego do wyjazdu i poproś o szybką odpowiedz.

Proszę o pomoc. [email protected]

1

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-27T08:08:11+01:00
Po rosyjsku:
Привет, Наташа.
Я узнал от учителя, который имеет возможность путешествовать в течение двух недель над морем на спортивном лагере вместе, и вы можете принять ваш друг.
От раз думали провести
вы.Выезд состоится
Первого августа и будет продолжаться до пятнадцатого августа, цена этой поездке
двести злотых я считаю, что это не так дорого и предлагаем различные достопримечательности день такие как, например, поездки в кино, аквапарк и различные спортивные мероприятия и искусства,и вечером состоится костры и дискотеки, не будет времени скучать.
Мои родители со всеми финансами нужно идти только принять обещает быть прохладной поездку, я прошу Вас за оперативный ответ.

Ваш друг Наталка


po polsku:
Cześć Natasza.
Dowiedziałam się od wychowawczyni ,że jest możliwość wyjazdu na dwa tygodnie nad morze na obóz sportowy i można ze sobą zabrać swoją przyjaciółkę.Od razu pomyślałam o tobie.Wyjazd odbędzie się pierwszego sierpnia i będzie trwał do piętnastego sierpnia,cena tego wyjazdu dwieście złotych myślę że to nie jest tak drogo a zapewniają różne atrakcje np. takie jak wyjazd do kina ,aqua park różne zajęcia sportowe i plastyczne, a wieczorami odbywać się będą ogniska i dyskoteki , także nie będziemy miały czasu się nudzić. Moi rodzice z finansują cały wyjazd tylko musisz się zgodzić zapowiada się fajny wyjazd ,proszę Cię o szybką odpowiedź.

Twoja przyjaciółka Natalka.