Odpowiedzi

2010-02-25T20:45:06+01:00
Idealiści lub marzyciele to dwie grupy ludzi którzy moim zdaniem są potrzeni światu. każdy z nas ma marzenia pragnienia które chce prędzej czy później osiągnąc. zyjąć życiem bez marzeń życie staje się bezbarwne i czasem nie ma sensu. w tej sytuacji może dojść do depresji a w konsekfencji do śmierci.
Dążenie do ideału czyli idealiści sa potrzebni światu aby nie zapanował chaos i wszystko było w jak najlepszym porządku. idealiści dązą do ideału czegoś co nie do końca jest idealne. stwarzanie nowych przedmiotów maszyn technologii powoduje fale krytyki jednak to idealiści bronią dobrego mienia nowych produktów. to oni uważają że cos jest dobre a coś złe.
Co to świat bez fantazji i marzeń?? ktoś powie da się. a ja mówię nie! marzenia sprawiają ze życie nabiera sensu. dążenie do spełnienia marzeń powoduje że nabieramy ochoty do życie i działania. pomyślmy sobie że chłopak chce spałnić najskrytsze marzenie ukochanej. stara się jak może, prubuje ze wszystkich sił i przy odrobinie jakże w życiu potrzebnego szczęścia udaje się spełnić marzenie ukochanej kobiety. ktoś kiedyś powiedział uwierz w siłęmarzeń a one sie spełnią. jeżeli mocno wierzymy i z całych sił sie staramy spełnić swoje lub kogos marzenie prędzej czy później ono sie spełni. jakże piękne są marzenia zakochanych w sobie ludzi. dwoje zapatrzonych w siebie ludzi marzy tylko o sobie i o przyszłości i życiu jak w bajce. czasem i takie marzenie się spełnia. ona jest z nim i go kocha i są szczęśliwi. kobieta powie Ty mężu jesteś moim wymażonym mężczyzną. mówi prawdę.
podsumowująć moje rozważania na tematidealistów i marzycieli uważam iż otrzebni są na świecie tacy ludzie gdyż biorąc z nich przykład nie popadamy w nie myślenie. jednak czasem nie mając marzeń nie trzeba się martwić że o czymś się marzyło a to się nie spełniło. ale ja zostaję przy swoim i uważam że marzenia nadają sens życiu.
4 3 4