Odpowiedzi

2010-02-25T20:36:29+01:00
Jesteśmy czteroosobową rodziną. Ja, mama, tata, siostra. Mimo wszystkich niedogodności losu bardzo się kochamy. Potrafimy sobie pomagać w chwilach trudu i słabości. Szanujemy się. Jesteśmy zgodni, jeden za drugim wskoczył by w ogień by go ratować. Potrafimy być zgraną i dobrze zorganizowaną drużyną.
To właśnie taka jest moja rodzin. To moje wsparcie w trudnych sytuacjach, dom pałen dobroci, przyjaźni i miłści.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-25T20:39:05+01:00
Moja rodzina do zwykłych nie należy ...
_________ taki może być początek. napisze ci co ja bym napisala a jak nie bd ci to odpowiadalo to wybierz chociaz ten poczatek ;))

__________
Moja rodzina do zwykłych nie nalezy ponieważ mamy razem ze soba swietny kontakt. Gdy wracam ze szkoly opowiadam rodzicom jak mi minal dzien a w weekendy zwiedzamy polske. Ciagle razem podrozujemy. Lubimy ze soba spedzac czas. Moja mama choć ma jeszcze moje rodzeństwo na głowie zawsze ma czas by pomóc mi w lekcjach, tata zaś chociaż jest bardzio zaprawcowany zawsze udaje mu sie znalezc czas na obejrzenie wieczorem wspolnie filmu lub wyjady weekendowe. Moje rodzenstwo (jak nie masz rodzenstwa to o nim nie pisz) ___tu wpisz imiona___ czasem sa nieznosni ale bez nich nie wyobrazam sobie mojego zycia.
2010-02-25T20:46:34+01:00
Moja rodzina jest cudowna!! Rodzice zawsze pomagają rozwiązywać moje problemy, wierzą we mnie zawsze i wszędzie. Wiem że bardzo mnie kochają. Czasami pomagają mi w nauce kiedy tego potrzebuje! Spełniają w miarę możliwości spełniają moje "widzi misie". Ja też bardzo ich kocham!!
7 4 7