Opisz jakie kiedys bedzie zastosowanie energi elektryczniej , dwie strony A4 albo wiecej mas 6 powiedzmy w 2110 roku jakie beda nowe maszyny i z czego sie ja bedzie czerpalo jakies orginalne pomysly jesli ktos sie tego podejmie prosze o wyczerpujaca prawce jesli ktos robi to byle jak i sciagnie z neta odrazu zglaszam spam i bledna odp

daje naj !!! daje gwiazdki !!!

z gory dzieki

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T19:39:41+01:00
Cywilizacja swe osiągnięcia . Rozwija coraz bardziej . A co za tym idzie coraz szybciej. W ciągu jednego dnia dochodzi do premiery produktu coraz to lepszego od pozostałych. Jednak głównie słyszy to wiadomościach z tytułem . "Japończycy znowu pierwsi odkryli " Ale i do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić . Jest to kraj w którym Popęd na nowoczesne rzeczy jest tak szybki jak uciekający kot przed psem. Ale właśnie tym psem jest reszta światu która goni to w nowszych gadżetach i próbujaca dorównac Japnii. Ale niestety nigy sie to nie udaje. Ale wspólnymi siłami w komromisie kota i psa .Rzecz jaka nie jest ciężka do zrealizowania . A która zdobyła by popularnośc siegajaca do popularności samochodu. Otóż ta rzeczą jaka jest , jest prąd bezprzewodowy. Czytałem ostatnio w wiadomościach . Ze istnieją już takie prototypy. Narazie ta "bezprzewodowość " siega tylko 10 m. Ale jak wiadmo na takim krótkim metrażu na pewno naukowcy nie poprzestaną .Więc co tez dobre to niezdrowe. Prąd bezprzewodoy mógł by non stop napromieniowywać ludzi. Co doprowadziło by do dużych konsekwencji. Więc taki wynalazek może się sprawdzić tylko tam gdzie gęstośc zaludnienia wynosi 0 na 1 km².
Kolejnym nowym wynalazkiem jakim możemy sie juz niedługo doczekać może być choćby latajacy samochód . Nie chodzi mi o taki który by latał 7 km na ziemia . Ale taki który potrafił by sie chociaż unieść 20 metrów nad ziemią. Rozwiązało by to wielki problem. Która ma ludzkośc . Otóż dziury na drogach . Latające samochody nie trzasły by nasza głowa spoczywająca tylko na cienkim karku. A płynęlibyśmy po powietrzu. Kolejnym problemem jaki teraz obecnie widnieje na światowych drogach spowodowany lądowymi samochodami są - korki. Które denerwują ludzi spieszących się do pracy .I opóźniają autobusy zmierzające to co do kolejnego przystanku.
Myśle że wkrótce świat zaskoczy nad taki wynalazkami o jakich wspomniałem wyżej myśle że takie coś spełni sie już niedługo .

Mósisz sobie tam w niektórych miejscach wstawić ą i ę zamiast a i e . Pozdro koleś trzymaj się ramy i majtek mamy.