Odpowiedzi

2010-02-25T20:58:34+01:00
Witajcie moi drodzy !

Zebraliśmy się po to, żeby omówić właściwe zachowanie. Dobre maniery potrzebne są nam nam na każdym kroku, a przecież tak często o nich zapominamy. Więc gdy jesteście w zatłoczonym miejscu ustąpcie miejsca tym, którzy szczególnie tego potrzebują. Nawet gdy jesteście źli nie dajcie ponieść się złości, oraz emocjom. Nie dajcie się wciągać w niepotrzebne konflikty, a bierzcie udział w słusznej sprawie. Róbcie tylko to, o czym nie wstydzicie się mówić, i nie wstydzicie się robić. Pomagajcie kiedy tylko możecie, pocieszajcie tych którzy są załamani, pomagajcie tym, którym nauka sprawia trudności. I sami korzystajcie z pomocy Wam ofiarowanej.

Mam nadzieję, że to krótkie przemówienie potraktujecie poważnie i weźmiecie je sobie do serca.
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-25T21:00:34+01:00
Drodzy Koledzy!
Warto zachowywać sie własciwie wobec naszych rówieśników dzieki czemu bedziemy mieli więcej przyjaciól i ludzie bardziej będą nam ufać. Nie warto zastrasdzac kogoś tylko porosić o np. pozyczenie kilku złotych i oddanie ich natsepnego dnia. Trzeba byc dla innych milym kultularnym. Inaczej znika zaufanie kolegow do nas ...
2 4 2
  • Użytkownik Zadane
2010-02-25T21:02:11+01:00
Drodzy koledzy i koleżanki !
We spółczesnym świecie zdarzają się różne sytuacje , które nie zawsze są godne naśladowania , a mianowicie obrażacie się wzajemnie .
Dlatego apeluje do Was - nie czyńcie drugiemu , co Wam niemiłe .

Sorki , że takie krótkie , ale nie miałam pomysłu .. Jak mam to rozwinąć to pisz wiadomość ; )
1 5 1