Godzina międzysłońce w głowę zachodzi jak co dzieńco też będzie ze światem po zmrokuwieczór czyha w ogrodzie jak złodzieji wiatr wietrzy w gałęziach niepokójcieniom też wydłużyły się gębyale słońce gra jeszcze na listkacha widnokrąg nim wbije w nie zębyłyka ogień jak jaki artystajeszcze śmieją się wierzby płaczącei topole żonglują wróblamisłowik ma nowy koncept na koncertchoć zdawało się przedtem że zamilkłczapla siwa na boki się kiwaw lustrze wody poprawia makijażaż mi trudno te chwile nazywaćtaka dziwna ich pora niczyjaZAD 1. Napisz kilkuzdaniowy komentarz (około 6-7 zdań) rozpoczynający się od słów : Wiersz Godzina Między (podoba mi się/ nie podoba mi się ; oddziałuje na mnie/ nie oddziałuje)....ZAD 2. Co to za pora dnia - tytułowa godzinia między ? W swojej interpretacji rozszyfruj to określenie , wykorzystaj sformułowania z wiersza.

Prosze o szybkie i poprawne rozwiązanie a będzie naj...

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-25T22:59:46+01:00
Ad 2. moim zdaniem tytułową Godziną miedzi jest późne popołudnie lub wczesny wieczór, gdy natura zaczyna się wyciszać "wieczór czycha w ogrodzie"; "słowik ma nowy koncept na koncert chodź zdawało się przedtem że zamilkł"


ad1. wiersz Godzina Miedzi spodobał mi się ,ponieważ opisuje spokojną, nie skłóconą naturę. działa na mnie refleksyjnie.pozwala mi w wyobraźni przenieść się ,w te opisane przez autora miejsca. zatęsknić za tym spokojem . Cieszyć się z obcowania z naturą .pokazuje nam czytelnikom że przyroda żyje własnym tempem.


Mam nadzieje że wystarczy i trafie ponieważ każdy literaturę ma prawo odbierać inaczej pozdrowienia pa