Napisz opowiadanie fantastycznonaukowy "Klasa VI na wycieczce w kosmos"
Musi być coś też w kabinie jakiegoś pojazdu
Jednorazowe słowa które muszą wystąpić:
Emisja radiowa , Uchwyt boczny , Amortyzator ,wysięgnik , Kamera telewizyjna

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T16:30:00+01:00
Nasza szkoła dostała się na miedzynarodowy konkurs w którym główna nagrodą był wylot w kosmos 3 uczniów , nauczyciala i astronauty.
Niespodziewnie pewnego dnia przyszedł list od reaizatora konkursu , w którym podkreślona czerwonym drukiem została informacja iż kl 6 wygrała eliminacje i we wakacije 2 osoby i nauczyciel zostana wysłani w kosmos na 2 tygodnie . Gdy wiadomosc ujawniła nasza wychowawczyni wybuchła kłótnia kto pojedzie na wycieczke .Były to dwie dobrze uczące sie osoby chłopaki i dziewczyna..................(wpisz sobie imie )
i ja nie mogłam w to uwierzyc . Gdy przyszedł ten dzien bałam się jak nigdy do tąd . Gdy wsiadniśmy do maszyny . Słyszeliśmy tylko różne emisje radiowe w środku byla kamera telewizyjna przez która mieli nas kontrolowac . Gdy ztrzasnęły się z a nami drzwi astronauta chwyciał za uchwyt boczny . W kosmosie było cudownie , miliony gwiazd otaczających mnie na około . Minęły 2 tyg. i czas przygody się skonczył gdy wylądowaliśmy od razu każdy z nas został szczegółowo przepytany przez media .Oczywiscie to był dla nas wielki zaszcyt i nauczylismy się dużo o kosmosie .
4 1 4