Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T12:34:46+01:00
LONDON SIGHTS; inter alia, a London landmark Big Ben. the simplest version is the tower where there is a clock, indicating a given hour. is an older building, but what a valuable and unique. Note all the tourists! Saturday in the introduction to this excellent location only 2 Polish zloty! You can spend an hour in the tower valuable!!!


ZABYTKI LONDYN; między innymi zabytkiem londynu jest big ben. w najprostrzej wersji jest to wieża na której umieszczony jest zegar, wskazujący daną godzinę. jest to starsza budowla, ale jaka cenna i wyjątkowa. UWAGA wszyscy turyści!!! w tą sobotę wstęp do tego znakomitego miejsca tylko za 2 polskie złote!!! godzine można przebywać w tej cennej wieżyczce!!!

myślę, że choć trochę pomogłam... :]
13 3 13
2010-02-26T12:41:48+01:00
Harrods to luksusowy dom towarowy, jest jednym z najbardziej odwiedzanych miejsc przez turystów.Oprócz domu towarowego Harrods Group zawiera Harrods Bank, Harrods Estates, Harrods Casino, Harrods Aviation i Air Harrods.
Harrods mieści się w 7 piętrowym budynku. W tym sklepie zakupy robiła m.in królowa Elżbieta.Będąc w Londynie warto jest odwiedzić tak ekskluzywne miejsce jak Harrods.
6 3 6