Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T13:42:00+01:00
(miejscowość , data)
Kochana wiosno !
Piszę do ciebie ten list abyś przyprowadziła do nas słońce , takie ciepłe żeby śnieg się roztopił . Mamy już dosyć zimy . Chcemy abyś wkroczyła w nasze szeregi
Kiedy wychodzę na podwórko jest mi bardzo zimno , a najbardziej w nos i ręce .
Myślę wtedy właśnie o tobie wiosenko . Wtedy pojawia mi się przed oczami obraz w którym jest bardzo zielono od trawy i drzew , a na samej górze , na niebie piękne i duże słońce na którym piszE "Wiosna" . Dlatego prosiłbym cię abyś się obudziła i przyszła do nas . Jeśli przyjdziesz damy ci podarunek . Tym podarunkem będzie marzanna , którą wrzucimy do rzeki ,a ty poniesiesz ją gdzie zechcerz . Zrobi nam się wesoło kiedy przyjdziesz do nas i przegonisz tą wstrętną i zimną zimę . ZApewniamy ci miłą atmosferę . Będziesz miała wspaniałe przyjęcie powitalne , które zorganizujemy z moimi przyjaciółmi . Razem będziemy podziwiać zielony świat.
Mamy nadzieję że przyjdziesz do nas już wkrótce . Naprawdę warto !

...(twoje imie)...
21 4 21
2010-02-26T13:42:11+01:00
- Witaj wiosno. Na początku chciałabym Ci powiedzieć że jesteś moją ulubioną porą roku. Ale nie tylko moją.
- Lecz nie po to piszę. Chciałabym abyś wiedziała że wszyscy w mojej okolicy ( ale założę się że nie tylko w mojej) czekają aż nadejdziesz. Tego roczna zima była dość sroga. Dlatego wszyscy się za tobą stęskniliśmy. Robi się coraz cieplej więc wszyscy myślą że już nadchodzisz. Ja też mam taką nadzieję. Większość osób już wyciągają z szafy wiosenne kurtki i adidasy. Nie możemy się doczekać pierwszych liści, kwiatów ( a najbardziej przebiśniegów i pierwiosnków). Śnieg się topi więc mamy też nadzieję że kolejny nie spadnie. Kalendarzowa wiosna zaczyna się 21 marca ale mamy nadzieję że przywitamy Cię wcześniej.
-Na razie z niecierpliwością czekamy na twoje pierwsze oznaki przyjścia. Mam nadzieję że gdy Cię przywitamy będzie ciepło i słonecznie. Oraz że przyniesiesz ze sobą dużo kwiatów i zieleni.
14 4 14