Odpowiedzi

2010-02-26T15:23:10+01:00
Drogi nauczycielu!
pisze do Ciebie ten list aby napisać Ci co podoba mi się na Twoich lekcjach informatyki, choć są tam też rzeczy których niestety nie lubie. A więc podobają mi ssię (i tu wypisujesz... ja twojego nauczyciela nie znam)
Niestety jest kilka rzeczy których nie lubie mianowicie(i tutaj jak powyżej)
Mam nadzieje, że mój list zmieni troche prowadzenie przez Ciebie lekcji. Pozdrawiam xxx
5 3 5
2010-02-26T15:31:19+01:00
Droga Pani Nauczycielko!
Może się Pani zdziwi,że piszę do Pani list,ale chcę powiedzieć Pani jak patrze na lekcję informatyki prowadzone przez Panią, co mi się podoba ,a co nie.
Więc tak,Pani lekcje są bardzo interesujące.Podoba mi się to że robimy dużo ćwiczeń praktycznych przy komputerach.Jednym słowem nie jest nudno.Przyznam się ze zwykle nie mogę się doczekać informatyki i żałuje że jest tylko jeden raz w tygodniu.Ale wrócę do tematu.Nie ukrywam że nie jestem najlepsza z tego przedmiotu,i kiedy prowadzi pani lekcje teoretyczne bardziej skupia się na uczniach o większej wiedzy,zresztą wszyscy nauczyciele tak robią.Ja bym jednak radziła aby Pani wprowadzała w świat informatyki uczniów o mniejszym zakresie wiedzy.Ci mądrzejsi i tak wiele już wiedzą natomiast ta druga grupa może się jeszcze wiele nauczyć.
Kończąc swój list,chcę panią przeprosić jeśli czymś uraziłam.
Naprawdę lubię lekcje informatyki,może też dlatego że pani je prowadzi.Pozdrawiam serdecznie
Ola z IIb
6 4 6