Napisz list otwarty, który mógłby być umieszczony w prasie polonijnej lub na portalu.. Zwróć się w nim do młodych Polaków i spróbuj przekonać ich do powrotu do ojczyzny ... ;]

Proszę napiszcie mi tą pracę ..! potrzebna na poniedziałek ;**
pliss ...! ;pp
Rozwiązujcie do niedzeli ( 26.02.2010 r ) proszę ..? ;D

2

Odpowiedzi

2010-02-26T15:15:51+01:00
Drodzy młodziankowie ! To tu w waszej ojczyźnie Polsce urodziliście się, spędziliście pierwsze dni swojego życia. Powinliście ją kochać. Tu powinliście spędzić reszte waszego życia. Tu jest wasze życie, w tworzycie ten naród, to tu powinniście być, mieszkać, pracować, uczyć się. Wy tworzycie Polskę. Jesteście jej sercem.

Wasza ojczyzna:
Polska
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T15:21:46+01:00
26.luty 2010
Warszawa

Drodzy Polacy!
Zwracam się do Was z poważną sprawą. Otóż większość z Was wyemigrowało z Naszej ojczyzny, powody były różne bezrobocie, kryzysy, lub poznanie tam miłości swojego życia. Pewnie nie łatwo było podjąć tę decyzję. Zapewne wielokrotnie tęskniliście za tą Naszą Polską. Lecz może to ten moment w którym może warto było by wrócić tu, właśnie tu gdzie wychowaliście się, bo Polska to wasza Ojczyzna nie Irlandia czy Niemcy. Może właśnie czas pokazać swoim dzieciom wasz dom, podwórko, przypomnieć sobie dobre stare szkolne czasy spotkać znajomych i kontynuować to co zaczęli nasi przodkowie, dbać o nasz kraj czy jest dobrze czy źle. Nasi pradziadkowie mimo iż było wojna i powstania walczyli dzielnie i nie poddawali się. Może to właśnie odpowiedni czas aby powrócić do domu. Jak głosi stare mądre powiedzenie "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej".

4 4 4