Odpowiedzi

2010-02-26T16:04:36+01:00
Za cztery bu5lki zapłacisz 1zł 68 gr, za chleb 1,8, za dwa pączki 2zł 40gr
1,68+1,8+2,40=5,88
20-5,88=14,12
14,2/16,5=0,860

Możesz kupić 0,86dag. sera

prosze o naj.