Bocian jest symbolem polskiej wsi. Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do spędzenia weekendu na wsi. Użyj minimum trzech argumentów. to ma byc jak str a4 albo odrbinke krutrza albo ja zaznacze kropką

Prosze SZYBKO BARDZO!!!! I TAKIE JAK LIST DŁUGI I SZCZEGÓŁY SZYBKO;**!!;))
KONIN DN 28.03.10R

KAMILA UEFD
JDYDFDKJDEEK FGERGHTH
TFYRURU
COS TAIEGO JAK BYŚCIE LIST PISALI PROSZE SZYBKO I DŁUGI ;***;))...

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-26T20:34:18+01:00
Grabina, 23.09.2009r.
Drogi Damianie!
Na początku mojego listu chciałabym spytać Cię o minione wakacje. Jak spędziłeś czas wolny od nauki? Czy twoje wakacje Ci się podobały? Mam nadzieje, że odpocząłeś i teraz z wielkim zapałem rozpocząłeś gimnazjum.
Już teraz bardzo serdecznie zapraszam Cię na wakacje do Grabiny. Kilka dni temu odjechali stąd ostatni turyści, spędzili u nas wspaniały urlop. U nas na wsi jest bardzo spokojnie, mały ruch na ulicy sprawia, że wszędzie panuje cisza i spokój. Nieopodal mojego domu znajduje się las, a w nim słodkie poziomki i jagody. Wszyscy goście, którzy w tym roku odwiedzili nasz gospodarstwo agroturystyczne są także bardzo zadowoleni z czystego powietrza jakie jest w naszej okolicy. Najchętniej fotografowane obiekty tegorocznych wakacji to zwierzęta pasące się na łąkach oraz dzikie zające i ptaki, a szczególnie bociany, których nie brakuje w naszych stronach.
Jak sam widzisz na zdjęciach jakie ci wysyłam w Grabinie jest poprostu pięknie. Bardzo serdecznie zapraszam Cię do siebie na wakacje. Czekam na odpowiedz.


Pozdrawiam
Kuba

PS Przekaż swojej siostrze pozdrowienia od Agi :)


Liczę na naj :)
1 5 1