Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T19:25:20+01:00
Najciekawszy dzień ferii, kartka z pamiętnika.


26 luty 2010 r.

Myślałam, że dzisiejszy dzień będzie przejawiał się nudną monotonią ... Mama wpadła na pomysł, żebyśmy poszli na sanki. Wszyscy ciepło ubrani podążyliśmy do garażu. Jednak ku naszemu rozczarowaniu...sanki...były zepsute ! Stało się to samo, bo nasz przedmiot, którym mieliśmy się dziś bawić spadł na beton. Więc poszliśmy ulepić bałwana. Tata wraz z mamą robili główną ogromną kulę, ja z przyjaciółką dwie mniejsze. Potem mamusia poszła po węgielki na oczy, oraz guziki, nos został wykonany ze starej marchewki [...] Było tak zimno, że po skończeniu poszliśmy do domu się ugrzać. Na zegarze przejawiała się godzina 12:00. Zjedliśmy na obiad i zgraną paczką pobiegliśmy na pobliskie lodowisko. Kilka razy miałam bliskie spotkanie z lodem, po powrocie do domu liczyłam siniaki...jutrzejszy wyjazd na łyżwy ODWOŁANY.
1 5 1
2010-02-26T19:31:59+01:00
Pewnego pieknego pogodnego wakacyjnego dnia bylo samo poludnie swiecilo slonce.wiec wybralam sie do moje przyjaciolki i zaproponowalam jej pojscie do kina bylo to tak:
hej ! pojdziemy do kina jest tak milo
hej nic nie stoi na przeszkodzie mozemy isc bo i tak niemam nic do roboty
tylko poczekaj chwilke powiedziala
no wiec zapytalam dlaczego
odpowiedziala bo musze mamie powiedziec
dobrze idz.
no i poszlysmy.zapytala mnie na jaki film mialabym ochote pojsc
odpowiedzialam: ze niewiem
i powiedzialam zeby ona powiedziala jaki film by chciala obejrzec
ona powiedziala ze ( wpisz jaki bys chciala obejrzec film)
no wiec sie zgodzilam choc go juz widzialam ale nie chcialam jej sprawiac przykrosci jak zproponowalam zeby wybrala film. kupilysmy sobie popkorn i cole.
po filmie kasia mosiala isc do domu bo mama dluzej jej nie pozwolila .
odprowadzilam ja pod sam dom kasia podziekowala mi za wspanialy dzien i umuwilysmy sie ze musimy isc jeszcze raz. i tak skonczyl sie moj piekny dzien.

prosze bardzo jak nie odpowiada pisz sobie sama
tylko dzieki nalezy sie .
2 5 2