Odpowiedzi

2010-02-26T21:22:06+01:00
Znalazłam w końcu w zeszycie;)

Tadeusz wpadł do swojej komnaty. Tęsknił za domem i rodziną i jak najszybciej chciał się przywitać.
I nagle stanął jak wryty.
Wszędzie porozrzucane były ubrania, książki i drobiazgi.A do tego były to rzeczy kobiece! Tadeusz myślał: Czy tu mieszka kobieta? Ładna? Kim ona jest? Kiedy ja poznam? Czy będę dzielił z nią pokój?
Poszedł poszukać sprawczynię tego zamętu. Wyjrzał przez okno, a tam, zamiast pokrzyw był piękny ogródek, mały, ale bardzo ładny. Tadeusz złapał się się na myśli, że to jednak miła i intrygująca niespodzianka, a zamiast się gniewać, jest tylko zaskoczony.

To jest z Pana Tadeusza z fragmentu o powrocie Tadeusza;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T21:27:50+01:00
Kładąc sie do łóżka przypomnialem sobie horror ktory oglądalem przed kilkoma godzinami. Na samo wspomnienie o nim przechodziły mi po ciele dreszcze. Moj umysł ogarną mrok, ze wsząd widziałem dziwne mary. Strach ogarną mnie od stóp do głowy. Nie wiedziałem co sie dzieje. Nagle usłyszałem dziwny szelest, serce podeszło mi do gardła. Z przerażenie wybiegłem czym prędzej do pokoju rodziców, by tam się uspokoić. Serce waliło mi jak młotem. Na moje szczęśćie mama była w pokoju i starała sie mnie uspokoić. Ja opowiedziałem jej film, który oglądałem i jego następstwa, które mi sie udzieliły. Obiecałem sobie, że już nigdy nie bede oglądał horrorow, lecz tylko komedie, abym nigdy więcej nie przeżywał urojonego lęku.