Witam.Moje zadanie polega na napisaniu krótkiej historyjki o tym jak rozstali się moi rodzice.Może mieć elementy humorystyczne ;]

Proszę by praca była napisane prostym językiem ale i zarazem z pomysłem.Nie chcę prac translatorowych.
Proszę również o tłumacznie...

Mam nadzieję że sobię poradzicie i zgarnie ktoś 50pkt.

1

Odpowiedzi

2010-02-28T16:29:02+01:00
Ich und meine Eltern gingen wir in den Bergen für eine Woche zur Ruhe. Am Anfang war interessant, aber nach ein paar Tagen meinen Eltern sehr einverstanden und sagte, dass sie noch eine Scheidung. Ich war sehr erschrocken und wusste nicht, was sie bedeuten. Also fragten wir, was passiert, meine Mutter sagte, sie sah ihren Mann, als er den anderen geküsst. Wenn wir zu Hause waren Mami und ich powiedziałyśmy, die ausziehen muss und dass es ein langer Scheidung.


Ja i moi rodzice wybraliśmy się w góry na tydzień żeby odpocząć .Na początku było ciekawie ale po paru dniach moi rodzice bardzo się sprzeczali i ciągle mówili że biorą rozwód. Bardzo się przestraszyłam i nie wiedziałam o co im chodzi . Więc zapytałam się mamy co się stało a mama powiedziała ze widziała swojego męża jak całował się z inna. Gdy już byliśmy w domu ja i mama powiedziałyśmy że ma się wyprowadzić i że nie długo będzie rozwód.