Proszę o przetłumaczenie poniższego tekstu ;> i poprawienie ewentualnych błędów ;D z dóry dziękuję.

The most important thing to cope with the stress is think positive and physical activity...and what is connected with that... relaks and healthy life style.Correct/ good/ health dishes and health dream. If you dont want to catch up with stress, you have to solve your problems. Important thing is to have a friend whom will help you with problems. Besides you can go for a walk, for shopping, to the disco with friends or listen a favourite music and relaksed with hot bath. With my own expiration I can give you advise : eat a chocolate! Its unbelievable and irreplecable! But you have to be careful with amount of it, because in that case you can have another problem with kilograms! :)

2

Odpowiedzi

2010-02-26T22:37:42+01:00
Najważniejszą rzeczą by zwalczyć stres jest pozytywne myślenie i aktywność fizyczna... i to, co jest z tym związane... relaks i zdrowy tryb życia. Zdrowe posiłki oraz zdrowy sen. Jeżeli nie chcesz zmierzyć się ze stresem, musisz rozwiązać swoje problemy. Ważne jest aby mieć przyjaciela, który pomoże Ci z problemami. Poza tym można pójść na spacer, na zakupy, na dyskotekę z przyjaciółmi lub posłuchać ulobionej muzyki czy zrelaksować się podczas gorącej kąpieli. Z własnego doświadczenia mogę ci doradzić: jedz czekoladę! To niewiarygodne i niezastąpione! Ale trzeba być ostrożnym z ilością, ponieważ w tym przypadku możesz mieć jeszcze jeden problem z kilogramami! ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-26T22:52:17+01:00
Najbardziej ważną rzeczą przy poradzeniu sobie przy stresie jest pozytywne myślenie i aktywność fizyczna... i co ma to z tym wspólnego? Relaks i zdrowy tryb życia. Poprawne/dobre zdrowe potrawy i zdrowe sny. Jeśli nie chcesz złapać stresu musisz rozwiązać swoje problemy. Ważną rzeczą jest mieć przyjaciela, który pomoże ci z problemami. Ponadto idź na spacer, na zakupy, na dyskotekę z przyjaciółmi albo posłuchaj ulubionej muzyki (napisałas/łes relaksed, ale myślę że chodziło ci o słowo released;)) i daj się ponieść gorącej kąpieli. Z moim własnym ( tu chyba też jest błąd expiration, powinno być experience chyba:)) doświadczeniem mogę dać ci radę: jedz czekoladę. Jest niewiarygodna i niezastąpiona!(znowu jest błąd przy przepisywaniu tekstu , napisane było irreplecable a powinno być irreplaceable) Ale musisz być ostrożna/ostrożny z jej ilością, ponieważ w takim przypadku możesz mieć kolejny problem z kilogramami.

ojj napracowałam sie nad tym tekstem wiec liczne na najj hehe :P na drugi raz musisz uważać przy poprawnym przepisywaniu tekstu :) pozdrawiam i życzę dobrej oceny w szkole!